Спортивна програма «Волейбол. Росія - Бразилія. Кубок чемпіонів. Жінки. Пряма трансляція з Японії »на каналі« Росія 2 », Владивосток

1. Росія 2
  2. тривалість

В останні роки волейболісти і волейболістки Бразилії стали основними конкурентами російської команди на транснаціональному рівні. При цьому можна згадати, що на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні наші чоловіки переграли південноамериканців, а ось в турнірі жінок саме бразилійки встали на шляху команди Росії до медалей. Але ту поразку вже забуто. Це росіянки довели на недавньому чемпіонаті Європи, який вони з блиском виграли. І тепер прийшла пора поквитатися з кривдницю за програш в столиці Великобританії ...

В останні роки волейболісти і волейболістки Бразилії стали основними конкурентами російської команди на транснаціональному рівні Росія 2