Нещодавно встановивши на комп'ютер дітище японських розробників з KONAMI - Pro Evolution Soccer 2013, я вирішив насамперед перевірити, як поживає мій улюблений режим «Стань легендою».

Відразу обмовлюся про двох, на мій погляд, важливих моментах:

1. Рівень складності - «Звичайний гравець», так як я давненько не грав у футбольні симулятори.

2. Замість створення абсолютно нового гравця, я прошерстил список вже наявних в пошуку молодого, але вже досить майстерний футболіста. У підсумку вибір припав на аргентинця Дієго Буонанотте.

Тепер про клуб, де я мав почати свій шлях в суперзірки. Дієго числиться в складі більш ніж скромною «Гранади» і носить на спині 12-й номер. Мене це не влаштовувало ні в якому разі. Довелося відкривати список команд, де я міг би часто з'являтися в основі і шукати там якихось топів. Звичайно, реальних топ-клубів в списку не виявилося - всяким «МЮ» і «Реал» я і даром не потрібний. Тому - римський «Лаціо».

зображення клікабельно

Селекціонери «орлів» вирішили не купувати кота в мішку і повідомили, що переглянуть мене в найближчій товариській зустрічі. Отже, треба було явити себе у всій красі.

Товарняк цей, до речі, мав бути з бельгійським «Брюгге» - командою міцної і досить майстерний, але, в цілому, прямолінійною як в атаці, так і в обороні. Це вселяло надію, адже в числі моїх основних козирів - відмінна швидкість (Швидкість дриблінгу 84) і зовсім непоганий удар (Точність удару 76, Сила удару 82).

Матч з представниками Бенілюксу почався просто чудово - вже на 7-й хвилині мій підопічний отримав м'яч в центральному колі, протягнув його до лівого кутового прапору і навісив в штрафну. А там набігав форвард Ель-Арабі вколотив круглого в сітку. Ось і гольова на моєму рахунку.

Залишок першого тайму пройшов під явну диктовку «Гранади». Бельгійці ж завчено перли через центр, де їх чекали два міцних опорника. Часто атаки гостей закінчувалися вже в районі центрального кола.

Друга половина зустрічі спочатку розвивалася за тим же сценарієм. Тільки прийшла черга мінятися ролями - Ель-Арабі доставив м'яч мені в штрафну, залишалося лише пальнути по воротах, що я і зробив. 2-0 на користь іспанців.

А далі тренер «Брюгге» зробив ряд радикальних замін, випустивши за 5 хвилин двох форвардів і правого інсайда. Ось тут від нашої далеко не залізобетонної оборону тріски-то і полетіли. Раз по раз противник увірвався в штрафну, але або плутався в мереживах своїх фінтів, або просто будь-хто із захисників приймав м'яч на себе.

В результаті вийшла досить нервова кінцівка, в якій у гостей було 3-4 шансу скоротити відрив, але удача і майстерність кіпера зберегли рахунок 2-0. Представникам «Лаціо», до речі, я сподобався, і мій агент почав займатися трансфером.

Далі мені треба було зустрітися першого туру і відразу проти «Барселони». Ось тут-то я і посмутнів, представляючи яку котлету зроблять з нас Мессі і компанія. Але це вже інша історія ...