Суперкубок Європи. «Манчестер Юнайтед» - «Реал Мадрид» 1-2. Перший в сезоні трофей завойований! / Realmadrid.ru

У першому офіційному матчі сезону 2017/18 «Реал Мадрид» завоював Суперкубок Європи, перегравши «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2-1

У першому офіційному матчі сезону 2017/18 «Реал Мадрид» завоював Суперкубок Європи, перегравши «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2-1. У першому таймі «вершкові» володіли перевагою, яке на 24-й хвилині втілилася в гол Каземіро, а на початку другої половини зустрічі Іско подвоїв перевагу своєї команди. Однак через десять хвилин Ромелу Лукаку відіграв один м'яч, після чого гра вирівнялася і моменти мали обидві команди, проте відзначитися більше не вдалося ні тим, ні іншим, і «Мадрид» довів зустріч до переможного кінця.

Голи: Каземіро 24 '(0-1), Іско 52' (0-2), Ромелу Лукаку 62 '(1-2).

«Манчестер Юнайтед»: Давид Де Хеа - Антоніо Валенсія, Кріс Смоллінг, Маттео Дарміан, Віктор Лінделеф - Андер Еррера (Маруан Феллайні 56 '), Неманья Матіч, Поль Погба - Генріх Мхітарян, Джессі Лингард (Маркус Решфорд 45'), Ромелу Лукаку .

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро, Лука Модріч, Тоні Кроос, Іско (Лукас Васкес 74 ') - Гарет Бейл (Марко Асенсио 74'), Карім Бензема (Кріштіану Роналду 83 ').

Запасні: Серхіо Ромеро, Дейлі Блінд, Майкл Каррік, Хуан Мата, Антоні Марсьяль - Кіко Касілья, Начо Фернандес, Тео Ернандес, Матео Ковачич.

Тренери: Жозе Моуріньо - Зінедін Зідан.

Арбітр: Джанлука Роккі.

Попередження: Джессі Лингард 42 ', Маркус Решфорд 90 + 4' - Дані Карвахаль 84 ', Серхіо Рамос 86'.

8 серпня 2017. Скоп'є. «Філіп II Македонський».

Наступний матч: у неділю, 13 серпня, о 23:00 за московським часом «Реал Мадрид» зіграє з «Барселоною» в першому матчі Суперкубка Іспанії.