Суперкубок Іспанії. «Барселона» - «Реал Мадрид» 1-3. Піке відкриває «Мадриду» дорогу до Суперкубку / Realmadrid.ru

У першому матчі за Суперкубок Іспанії «Реал Мадрид» на виїзді переграв «Барселону» з рахунком 3-1

У першому матчі за Суперкубок Іспанії «Реал Мадрид» на виїзді переграв «Барселону» з рахунком 3-1. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, а рахунок був відкрив на початку другої половини зустрічі, коли Жерар Піке переправив м'яч у власні ворота після прострілу Марсело. На 77-й хвилині «Барселона» зрівняла рахунок завдяки голу Мессі з призначеного за симуляцію Луїса Суареса пенальті. Вже через пару хвилин Кріштіану Роналду знову вивів свою команду вперед, після чого отримав жовту картку за зняття футболки при святкуванні гола, а ще через дві хвилини був видалений з поля за придуману все тим же арбітром симуляцію. Опинившись в більшості, «Барселона» провела в кінцівці зустрічі ще кілька небезпечних атак, проте на останній хвилині основного часу Марко Асенсио забив третій м'яч у ворота «синьо-гранатових», закріпивши впевнену перемогу Королівського клубу.

Голи: Жерар Піке 50 '(0-1) (автогол), Ліонель Мессі 77' (1-1) (пенальті), Кріштіану Роналду 80 '(1-2), Марко Асенсио 90' (1-3).

«Барселона»: Марк-Андре тер Штеген - Алеіш Відаль, Жерар Піке, Самюель Умтіті, Жорді Альба - Андрес Іньєста (Серджіо Роберто 68 '), Іван Ракітіч (Пако Алькасер 83'), Серджіо Бускетс - Жерар Деулофеу (Денис Суарес 59 ' ), Ліонель Мессі, Луїс Суарес.

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро, Матео Ковачич (Марко Асенсио 68 '), Тоні Кроос, Іско - Гарет Бейл (Лукас Васкес 81'), Карім Бензема (Кріштіану Роналду 58 ').

Запасні: Яспер Сіллессен, Люка Дінь, Нелсон Семеду, Хав'єр Маскерано - Кіко Касілья, Начо Фернандес, Тео Ернандес, Дані Себальос.

Тренери: Ернесто Вальверде - Зінедін Зідан.

Арбітр: Рікардо Де Бургос Пабло Бенгоечеа.

Попередження: Жерар Піке 27 ', Ліонель Мессі 40', Серджіо Бускетс 57 '- Каземіро 20', Гарет Бейл 41 ', Дані Карвахаль 42', Кейлор Навас 76 ', Кріштіану Роналду 80'.

Вилучення: Кріштіану Роналду 82 '(ЖК + ЖК).

13 серпня 2017. Барселона. «Камп Ноу».

Наступний матч: в середу, 16 серпня, о 23:59 за московським часом «Реал Мадрид» зіграє з «Барселоною» в матчі Суперкубка Іспанії.