1. Спасибі за прочитання!
  2. Севілья - Барселона 2: 2 (1: 0, 1: 2)

Іван Шевцов - про виставу на «Пісхуане»

Іван Шевцов - про виставу на «Пісхуане».

Ви можете подивитися на секундочку в таблицю приклади. Там «Севілья» на шостому місці і до Ліги чемпіонів далеко. За що боротися такій команді з «Барселоною»? Немає за що. Так було б, якщо б севільці грали в гостях, але на «Пісхуане» все зовсім по-іншому перед армадою фанатів, які співають A capela гімн рідної команди. У цьому гімні є воістину красиві рядки:

Севілья пишається червоно-білою фанатської сім'єю на стадіоні «Рамон Санчес-Пісхуан»,

Там б'ється серце міста, воно допомагає «Севільї» перемогти.

Дійсно, кращі вболівальники в світі живуть в Андалусії. Сусіди з «Бетіса» збрехати точно не дадуть, хоча будуть сперечатися, хто з них крутіший завжди. Культура вболівання переростає в щось більше. Всі фанати, правда, стають сім'єю. Ну як можна перед ними грати погано. Особливо, коли до тебе приїжджає «Барса»? Ніяк.

Пару днів назад ми побачили, що означає Аргентина без Мессі. У суботу «Барселона» повинна була бути зовсім без нього. Але все-таки Вальверде заявив його, дуже не дарма. Ми часто сперечаємося про вплив Мессі на гру каталонців. Хтось стверджує і зовсім, що і без аргентинця все нормально. Вінченцо Монтелла підозрював, що Мессі з'явиться на полі. Але знати - справа одне, інше питання: що робити з ним?

Тільки людина, ніколи не стежив за приміром, не тикав перед матчем в «Севілью» за попередні поразки від «Леганес», «Валенсії», «Атлетіко». Яка вже тут «Барса», якщо на «Бутарке» ви програєте? Шансів-то немає у вас, нервіонци.

Знову-таки Монтелла і його команда самі винні в поразках від перерахованих вище суперників. Привози, обрізи, помилки - фішечка севільців. Нікуди від цього не дітися. Але матчі з «Барсою» і «Мадридом» - це матчі другого ліги, де є крім тебе, принциповий опонент - червона ганчірка, яку потрібно заколоти так, щоб вона виявилася зрешечена.

Тому Франко Васкес відбігав 90 хвилин, Хесус Навас в свої 32 роки ганяється, як ужалений, за Жорді Альбою. Тому Ленгле і Кьяер проводять кращий матч в сезоні, а Евер Банега зовсім інший гравець, ніж пару днів назад проти Іспанії. Так, це не матч приклади. А гра чемпіонату честі, мужності, відваги. По іншому ніяк. Окуляри просто так ніхто віддавати не стане.

Але якщо раніше «Севілья» відразу включалася з найперших хвилин, то в цей раз почекала, що запропонує «Барселона». Передачі з глибини поля на Альбу - нічого дивного. Ракітіч замість Бускетса? Так легше. Мессі на лавці? Хай так.

Обидві команди не змусили в першому таймі вимотати одне одного. «Пісхуан» ревів, кипів, бушував. А «Севілья» грала в футбол, а не в емоції. Гол Франко Васкеса був забитий спокійно і розважливо. Ніби Корреа на тренуванні в квадраті побачив відкривання партнера і без суєти викотив йому м'яч. Недопрацювали у каталонців багато: в першу чергу, вся оборона, Ракітіч з Іньєстою і Пауліньо.

Красиво, да?

Ключовим моментом матчу можна вважати жовту картку Меркадо. Дурниці? Звичайно, ні. У перерві Монтелла замінив його на Лайюнь, що дозволило грати на правому фланзі більш варіативно. Коли Навас набігався вдосталь, став грати нижче, а Мігель вище. Всі контратаки у другому таймі прийшли на ворота Тер Штегена справа. Скільки «Севілья» могла забити? Два точно. Ще три з натяжкою. Такої кількості небезпечних моментів біля воріт «Барси» не було давно. Севільці настворювали купу контратак, але змогли забити лише два голи за два тайми.

Лихоманить останнім часом Жерара Піке. Очевидно, що у нього є якісь проблеми. Але Хулен Лопетегі використовував захисника з обережністю через застуду, а Вальверде дав зіграти повний матч. Жерар грає не в повну силу, йому щось заважає. Хоча винним його у всіх бідах не назвати.

«Барса» побігла відіграватися, тому у Мюріель виникло вільний простір в зоні Жорді Альби. Хесус Навас тікав з центру поля саме звідти. «Севілья» заслуговувала на перемогу, майже її оформила. Але поки в «Барселоні» є Лео, нічого не поробиш. За результат треба переживати. У підсумку перемога упущена.

У підсумку перемога упущена

Вальверде на лавці нагадував себе часів «Атлетика», коли у басків нічого не виходило. У «Барсі» подібного не було давним-давно. Все виходило раніше. Гаразд, майже «все». По крайней мере, в 29 попередніх матчах приклади.

Сплеск емоцій і затишшя. Шквал атак і пропущені уколи суперника. Це опис другого тайму «Барселони». Після виходу Мессі гра перетворилася. Потім знову повернулася в вихідні точки. Гол Суареса нелогічний, але відбувся. Гол Мессі через 53 секунди туди ж. Рахунок на табло 2-2. Чого вже міркувати?

Захопившись спектаклем команди забули, що їм через пару днів грати в Лізі чемпіонів. «Севільї» з «Баварією», яка обіграла недавно 6-0 дортмундську «Боруссію». Упевнений, ніхто на поле не тримав в голові майбутні матчі. Головне - сьогодні.

Тим часом, ми в черговий раз дружно скажемо: «Севілья» - молодець. А у «Барси» грає Лео Мессі. Більше слів не треба.

Серія «Барселони» триває. До рекорду залишилося 90 хвилин.

Спасибі за прочитання!

__________________________________________________________________________________________________________

Севілья - Барселона 2: 2 (1: 0, 1: 2)

Дата проведення: 31 березня, 21.45, «Рамон Санчес Пісхуан»

Голи: 1: 0 - 36 Васкес , 2: 0 - 50 Мюріель , 2: 1 - 88 Суарес , 2: 2 - 89 Мессі .

Севілья - Ріко , Меркадо ( Лайюнь , 46), К'єр , Лангле , Ескудеро , Нзонзі , Банега , На вас ( Ноліто , 81), Васкес , Корреа ( Пісарро , 72), Мюріель .

Барселона - тер стегон , Серджіо Роберто , Піке , Умтіті , Альба , Пауліньо ( Денис Суарес , 77), Ракітіч , Іньєста ( Пако Алькасер , 81), Дембеле ( Мессі , 58), Суарес , Коутиньо .

попередження: Меркадо (34), Ріко (44).