«Темп-СУМЗ-УГМК» стартував в Чемпіонаті Росії. З перемоги!

1. Ігри в жовтні
  2. Ще про баскетбол

З рахунком 81-61 завершив перший в сезоні матч в рамках Суперліги (Чемпіонат Росії) Ревдінскій баскетбольний клуб «Темп-СУМЗ-УГМК». Грав на виїзді, в Москві. Суперник - «МБА» (восьме місце в минулому сезоні). У стані «барсів» відзначилися Андрій Іванов, Євген Карпеко (по 13 очок), Андрій Матеюнас і Федір Ключников (по 11 очок). З рахунком 81-61 завершив перший в сезоні матч в рамках Суперліги (Чемпіонат Росії) Ревдінскій баскетбольний клуб «Темп-СУМЗ-УГМК»

Олександр Ганькевич, №10, забив перший м'яч у Суперлізі цього сезону. За підсумком у нього в активі сім очок, чотири підбору, дві гольові передачі. Ганькевича 23 роки, він прийшов з фарм-клубу московського ЦСКА. До речі, зверніть увагу на нову форму Ревдінскій команди. Другий комплект (очевидно, для домашніх ігор »- оранжевого кольору. Фото // vk.com/pbc_mba

Перший м'яч у грі закинули господарі паркету, але гості швидко відповіли (Олександр Ганькевич в стрибку). Потім був ще обмін голами, проте першу чверть «барси» залишили за собою. Як і другу, і третю.

«Друга чверть починається з ривка« Темпа »8: 2, що змусило головного тренера« МБА »вдатися до тайм-ауту. Залишається тільки здогадуватися, що тренер сказав гравцям, але тут же хлопці кинулися в погоню. Поступово перевага гостей почало танути. За пару хвилин до перерви від 12 очок переваги залишилося всього 5. У кінцівці першої половини господарі мали кілька шансів скоротити різницю до мінімуму, але на перерву пішли, програючи 31:37 ", - розповідає прес-служба ПБК «МБА».

У третій чверті «Темп-СУМЗ-УГМК» знову зробив ривок, на цей раз на 11 очок. Вони явно вище класом суперників, що наочно продемонструвала і боротьба, і рахунок на табло: +18 очок на користь ревда. Нарешті, в фінальні десять хвилин господарі намагалися наздогнати, але безуспішно. Є перша перемога.

Наступна гра знову виїзна, 10 жовтня - в Іжевську проти команди «Купол-Джерела». Побачити «Темп-СУМЗ-УГМК» в справі ревдінци зможуть тільки в кінці жовтня. Домашні матчі починаються о 18.00 на паркеті спорткомплексу «Темп-СУМЗ» на Кірзаводе.

Тим часом сезон вже почали «Спартак» (Санкт-Петербург) і «Схід-65» (Південно-Сахалінськ, новачок Суперліги), грали 5 жовтня, перемога за «Сходом».

Ігри в жовтні

• 19 жовтня. «Новосибірськ». будинки
  • 22 жовтня. «Іркут». будинки
  • 31 жовтня. «Самара». На виїзді

Склад «Темп-СУМЗ-УГМК» в міжсезоння оновився наполовину. Шестеро залишилися, шестеро прийшли, в тому числі, два молодих гравця - Артем Степанцов і Максим Хозяшев (обом по двадцять років). До старту головного турніру вони провели збори в Хорватії, пограли з місцевими командами і гостями зі Словенії, в семи матчах виграли, в одному - програли. А 30 вересня в ПІВС зустрілися з давніми суперником, «Уралом». Перемога в товариському матчі залишилася за ревда (+2 очка).

Ще про баскетбол

• Стартують 16 команд. Вибув з Суперліги БК «Рязань», зате додалися «Схід-65» (Південно-Сахалінськ), «Буревісник» (Ярославська область), «Уралмаш» (Єкатеринбург). Перед плей-офф кожна команда проведе 30 ігор в два кола.
  • Підсумки минулого сезону: «Бронза» у «барсів» в Чемпіонаті Росії. У кубку - гірше, наша команда н е потрапила в фінал чотирьох.