1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

18 липня 2011, 12:59 Переглядів: 18 липня 2011, 12:59 Переглядів:   Антигерой

Антигерой. Тевес не зміг переграти Муслеру, і в півфінал пройшли не фаворити аргентинці, а Уругвай. Фото AFP.

Виявляється, ліміт сенсацій на що проходить в Аргентині Кубку Америки ще не вичерпаний. Вважалися фаворитами своїх чвертьфінальних пар Колумбія і Аргентина припинили боротьбу. Колумбійці програли в додатковий час збірної Перу - 0: 2 (Лобатон, 101, Варгас, 111), а господарі турніру після нічиєї 1: 1 (Ігуаїн, 17 - Перес, 5) в ігровий час з Уругваєм поступилися в серії післяматчевих пенальті - 4: 5. При цьому уругвайці з 39-ї хвилини грали в меншості - видалений відкрив рахунок в матчі Перес. Знову склади вирівнялися лише за три хвилини до закінчення основного ігрового часу матчу, коли був видалений Маскерано.

А що Мессі? Ліонель зробив, що зміг: забити - не забив, але віддав результативну передачу на Ігуаїна, а в серії післяматчевих пенальті першим пробивав у аргентинців і був точний. Першу спробу уругвайців точно реалізував також лідер команди Дієго Форлан. Єдиним, хто не зумів забити з "точки", виявився аргентинський форвард "МанСіті" Карлос Тевес. Тим часом в Англії клуб Карлоса погодився знизити на 10 млн фунтів ціну на футболіста. Бразильський "Корінтіанс" пропонує "МанСіті" 40 млн і англійці, швидше за все, погодяться продати нападника, неодноразово заявляли в минулому сезоні про бажання покинути клуб. Питання може вирішитися найближчим часом, так як трансферне вікно в Бразилії закривається в цю середу.

Антигероєм інший чвертьфінальної пари став колумбійський нападник "Порту" Фалькао. У другому таймі його команда заробила пенальті, але він не зумів його реалізувати, пробивши з "точки" повз ворота. "Забий Фалькао, і матч міг закінчитися набагато раніше і зовсім інакше. Слава Богу, що він не потрапив", - радів тренер перуанців Серхіо Маркарян.

Перу і Уругвай зіграють завтра між собою в півфіналі. А в середу в іншому півфіналі зустрінуться переможці завершилися вчора пізно матчів Бразилія - Парагвай і Чилі - Венесуела.