Тренер з Бердичева - серед кращих в Європі

1. поділіться

ЖИТОМИРЩИНА. Тренер з легкої атлетики Ігор Лонський з Бердичева увійшов в число 40 кращих наставників Європи за підсумками 2017 р Про це було оголошено на спеціальній церемонії нагородження кращих легкоатлетів сезону в Вільнюсі. ЖИТОМИРЩИНА

Тренер з легкої атлетики Ігор Лонський з Бердичева

У 2017 р вихованці Ігоря Віталійовича показали високі результати: Владислав Мазур став переможцем молодіжного чемпіонату Європи зі стрибків у довжину, Віктор Лонський виграв там же бронзову медаль зі стрибків у висоту, а стрибун у висоту Дмитро Нікітін отримав срібну нагороду юніорського чемпіонату Європи. Серйозні результати демонстрував і стрибун у висоту Олександр Баранніков.

ЗАПОРІЖЖЯ. У Лондоні завершився чемпіонат світу з паратхеквондо серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Участь в змаганнях брали 270 спортсменів з 43 країн.

Збірну України не підвела одна з найтитулованіших паратхеквондісток країни - запоріжанка Вікторія Марчук. Вихованка Олександра ПЛЕЦЬКИЙ стала чемпіонкою світу. Причому підкорити світовий п'єдестал їй вдалося в п'ятий раз у своїй кар'єрі!

ХАРКІВЩИНА. Змагання з міні-футболу в рамках турніру «Битва корпорацій» пройшли на полях Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького.

На старт турніру вийшли 24 команди. Четвірку півфіналістів склали «Атлант», «Водоканал», «ХТС» і Adidas. Перемогу здобула команда «Атлант», яка в півфіналі обіграла Adidas, а в фіналі - «Водоканал».

Кращим бомбардиром турніру з 13 м'ячами став Валерій Полупан з «Водоканалу», кращим воротарем - Олександр Скиба ( «Атлант»), а приз кращому гравцеві дістався Єгору Нечміреву (Adidas).

ЧЕРНІГІВЩИНА. У спортивному залі загальноосвітньої школи №19 відбувся чемпіонат області з художньої гімнастики.

Кращою за програмою майстрів спорту стала вихованка ЧО ШВСМ Діана Спешілова, за програмою кандидатів у майстри спорту - Марина Петроченко з ДЮСШ «Чернігів», а за програмою 1-го дорослого розряду - Анастасія Ревун (також - ДЮСШ «Чернігів»). Всі переможниці - вихованки старшого тренера Чернігівської області Юлії Бориско.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...