Тренер грецької команди зазначив поганий настрій Дніпра на матч

Вангеліс Ангелу / Фото - Eurohoops

Головний тренер «Аріса» Вангеліс Ангелу прокоментував перемогу своєї команди над «Дніпром» ( 86:61 ) В п'ятому турі Кубка Європи FIBA, зазначивши поганий настрій суперника на цю гру.

«Дуже складно грати такі матчі, тому що переважає розчарування через неможливість вийти з групи. У той же час ви повинні бути зосереджені, тому що завжди потрібно добре грати. Також була травма Слафцакіса, але це частина гри і я сподіваюся, що він постраждав несерйозно. «Дніпро» не показав свої справжні здібності сьогодні. Вони почали гру без концентрації. Ми знайшли хороший темп в перші десять хвилин, але допустили помилки у другій чверті. У нас було 11 передач і 11 втрат в першій половині.

Третя чверть взагалі стала повним провалом. Нам закидали все підряд. Це неприпустимо, але частково логічно через ходу гри. Четверта чверть - просто без коментарів ... Травми шокують, але це частина гри і потрібно навчитися жити з нею. Діамантіс Слафцакіс - емоційний гравець. Ми постараємося відновити його якомога швидше, тому що це відмінний гравець і ми хочемо розвивати його. Це важкий час для команди і для нього особисто. Почекаємо результати медичних тестів. Будемо сподіватися на краще".

«Дніпро» програв усі свої п'ять матчів на груповому етапі Кубка Європи. В останній своїй грі в турнірі команда Дениса Журавльова зіграє проти фінської «Катайі».