Три південноуральські спортсменки стали чемпіонками Росії з боксу

На що завершився в Анапі чемпіонаті країни з боксу збірна команда Челябінської області завоювала три золоті і одну бронзову медаль - звання найсильніших в Росії домоглися Олександра Кулешова, Марія Сартаково і Оксана Трофимова, передає кореспондент Агентства новин «Доступ».

Всього в змаганнях взяли участь спортсмени з 45 суб'єктів РФ. Тріумфально на турнірі виступила Південноуральська команда - спортсменки показали кращий результат в історії регіону за кількістю золотих нагород.

Чемпіонка миру 2012 року Олександра Кулешова, що представляє спортивне товариство «Динамо», довела, що вона лідер в збірній команді Росії. Чи не потрапивши на світову першість цього року, вона домоглася успіху на головному всеросійському старті. У фінальному бої у ваговій категорії до 51 кг Кулешова перемогла Анну Аедму з Москви.

Представниця спортивної школи «Алмаз», ЦОП з боксу Челябінської області і спортивного клубу «Урал» Марія Сартаково вперше піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонату Росії. На рингу в Краснодарському краї Південноуральська спортсменка здобула три перемоги у ваговій категорії до 57 кг. У фіналі уродженка Коркін здолала боксерки з ХМАО Вікторію Лобачову з рахунком 3: 0.

Вище всяких похвал виступила на турнірі челябінка Оксана Трофимова. Представниця спортивної школи «Алмаз», ЦОП з боксу Челябінської області і спортивного клубу «Урал» не тільки виграла золото в категорії до 75 кг, її також визнали кращою спортсменкою всього чемпіонату. У головному бою за нагороду вищого ґатунку Трофимова виявилася сильніше фіналістки Олімпійських ігор Надії Торлопова.

Ще одну медаль в скарбничку збірної команди Челябінської області принесла Христина Фатєєва. У ваговій категорії до 48 кг вона стала бронзовим призером.