У меншості - та не в образі. "Барселона" - "Малага" - 2: 2. Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. Перший матч / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Вчора. "Барселона" - "Малага" - 2: 2, as.com

У неділю "Барселона" і "Малага" провели першу зустріч з трьох, які команди проведуть найближчим часом.

На "Ла Росаледа" в рамках національного чемпіонату каталонці спокійно розібралися з андалусійцев, незважаючи на те, що ті виглядали непогано і намагалися діяти сміливо. Продовження слід грою на "Камп Ноу" вже в іншому турнірі.

Матч в Прімері не мав ніякого значення на майбутній поєдинок у Барселоні, бо в Копа дель Рей протистояння команд починалося, як то кажуть, з чистого аркуша. Висновки, звичайно, повинні були зробити і ті, і інші, але не проектувати матч чемпіонату на чвертьфінальні ігри кубка. Гравці "Барселони" підкреслювали, що в Кубку Короля будуть зовсім інші матчі, з куди більшою часткою ризику.

Сперечатися з цим не було сенсу, бо в іграх на виліт вже не важливо, скільки матчів поспіль ти виграв і який у тебе відрив в чемпіонаті. "Блаугранас" важливо було зберегти настрій, а ось "Малазі" - забути поразку, витягти при цьому з нього урок.

У протистоянь з двох матчів своя специфіка, а тому бігти вперед з відкритим забралом на "Камп Ноу" було вкрай ризиковано. З іншого боку, гра на відбій обіцяла не більш перспектив. У світлі цього, було цікаво подивитися на те, що придумає для грізного опонента Мануель Пеллегріні і його команда.

А чилійський фахівець ризикнув і вирішив почати з ротації, серйозно змінивши склад. Чи не відстав в цьому плані від свого колеги і Тіто Віланова, надавши ігрову практику тим, хто останнім часом в основі виходив не часто. Перші хвилини команди, а в більшій мірі "Барселона", витратили на розвідку, після чого господарі включилися і почали підтискати гостей.

Затяжна атака каталонців привела до того, що Мессі на входу в штрафну закинув м'яч на Тьяго, Алькантара перекинув Камені, але голкіпера підстрахував Велігтон. Не встигли гравці "Малаги" перевести дух, як Мессі запустив по місцю лівого інсайда Тельо, який прострілив на самотнього Санчеса. Чи варто говорити, що розстрілюючи ворота без перешкод, Алексіс не потрапив в рамку? Те, скільки псує моментів чилієць останнім часом, вже не можна сприймати без гумору.

Після створення двох гольових можливостей поспіль "Барселона" взяла своєрідну паузу, яку заповнила фірмової комбінаційною грою. Господарі не форсували хід подій, вважаючи за краще методично розхитувати оборону "Малаги", яка ніяк не могла хоч чимось відповісти каталонцям. І ось тут "блаугранас" допомогли супернику, привізши собі гол. Пінто підставив Тьяго передачею, хавбек забарився і тут же опинився без м'яча: Ітурра зіграв швидко і чітко, відразу ж пробив в кут - 0: 1!

Але в підсумку гості вели недовго. Мессі прорвався по правому краю, виграв боротьбу у Велігтона і з лівої дав в дальній - 1: 1! Ще хвилина, і "Барселона" вже попереду: Тьяго подав корнер, Пуйоль потилицею зрізав по діагоналі - 2: 1!

Повинні були підопічні Віланова і третій забивати, але Санчес вперто відмовлявся потрапляти по порожніх воротах, змушуючи задуматися про те, що його чекають в "Удінезе". "Малага" ж нагадала про себе в самому кінці тайму - Буанонотте пальнув над поперечиною. Після перерви гра продовжилася в неспішному темпі. Рахунок вже точно не влаштовував господарів, але додавати і притискати суперника ті не поспішали.

До першої години матчу осміліли гості - андалусійці зграї частіше навідуватися до чужого штрафного. Пуйоль змушений був накривати небезпечний постріл Савіоли, а Пінто справлятися з двома ударами Елізеу. Поки "Барселона" розгойдувалася, "Малага" мало не шокувала "Камп Ноу": Себа Фернандес вийшов на простріл з флангу, але Пінто зреагував і врятував господарів.

За 15 хвилин до кінця гості ускладнили собі завдання. Педро тікав на ворота Камені, Монреаль Родрігеса зачепив, а той не дурень впасти - червона від Гонсалес Гонсалеса. "Барселона" тут же стулила "анчоусів", але навіть до ударів атаки каталонців не доходили. Господарям не вистачало звично динаміки в розіграші м'яча, малопомітний був Мессі.

І за інертність каталонців покарали. На 89 хвилині гості отримали право на штрафний, Дуда навісив, а Камачо ніхто і не думав накривати - 2: 2! "Блаугранас" спробували вирвати перемогу, але, як то кажуть, "Боржомі" пити було вже пізно. Залишалося лише роздумувати на тему, щоб було, якби у Санчеса рівніше були ноги.

2: 2 - слабкий матч "Барселони", хороша гра "Малаги" і серйозна інтрига перед поєдинком у відповідь.

Євро-футбол

Кубок Іспанії

1/4 фіналу

перший матч

"Барселона" - "Малага" - 2: 2 (2: 1)

Голи: Ітурра, 25 (0: 1). Мессі, 29 (1: 1). Пуйоль, 30 (2: 1). Камачо, 90 (2: 2).

Вилучення: Монреаль, 75 (М).

Чи варто говорити, що розстрілюючи ворота без перешкод, Алексіс не потрапив в рамку?