У Кіровограді пройшов футбольний турнір пам'яті Куценко

Протягом трьох днів, з 14 по 16 серпня, на верхньому полі зі штучним покриттям стадіону «Зірка» проходив ювілейний Х всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2002 років народження, присвячений пам'яті гравця і спортивного директора ФК «Зірка», тренера-викладача ДЮСШ № 2 Андрія Куценко.

Учасниками змагань стали вихованці Академії ФК «Зірка», а також юні футболісти кіровоградської ДЮСШ №2, олександрійського «Аметист», чернігівської «Юності», криворізького «Кривбасу» і черкаського «Дніпра-80».

Турнір проводився за коловою системою, всі суперники зіграли між собою, визначивши таким чином призерів змагань. За підсумками зіграних матчів, перше місце вибороли господарі - футболісти Академії ФК «Зірка», тренер - Дмитро Кононченко, які здолали всіх суперників на турнірі. Друге місце занесли до свого активу вихованці чернігівської «Юності», третє - гравці черкаського «Дніпра-80». За крок від третьої сходинки зупинилися кіровоградські футболісти КДЮСШ №2, зайнявши четверте місце. П'ятими стали юнаки з олександрійського «Аметист». Останнє місце на турнірі в підсумку дісталося криворізькому «Кривбасу».

Крім кращих команд турніру, на змаганнях відзначили також і кращих гравців. Кращим воротарем став Вадим Перогов ( «Зіркаа»), захисником - Максим Ткаченко (КДЮСШ №2), бомбардиром - Валерій Могила ( «Аметист»). Кращим нападаючим визнали Данила СКОРК ( «Юність»). А гравцем турніру став ще один вихованець «Зірки» Богдан Гора.

Всіх призерів нагородили відповідними кубками та медалями. Решта учасників також отримала пам'ятні призи зі змагань.