У чемпіонаті Росії з'явився Зідан, якого видалили за удар суперника головою. Відео

Арі вдарив Жіго

Нападник російського «Краснодара» Арі отримав червону картку в матчі четвертого туру РФПЛ проти «Спартака» (0: 1) за удар суперника головою.

Матч проти москвичів став рекордним за відвідуваністю для домашньої арени «Краснодара» - 34 тисячі глядачів. Форвард «Биків» відчайдушно намагався вирвати хоча б нічию для своїх уболівальників. На 90 + 1 хвилині Арі пішов в штрафну площадку суперника, зачепився за ногу захисника і картинно впав. Суддя на це ніяк не відреагував, після чого Арі вже не зміг стримати емоції і вдарив Самуеля Жіго головою. Нападаючий побачив червону картку, а його команда все ж програла матч:

Відзначимо, що минулий поєдинок «Краснодар» також догравав у меншості після того, як в грі з «Уфою» на 90 + 3 хвилині був видалений Крістіан Рамірес.

Нагадаємо, український гравець відмовився повертатися до прапора Росії під ча виконання гімну.