У Бєлгороді назвали кращих спортсменів і тренерів 2018 року

1. Павло Чуєв, п'ятикратний чемпіон Європи та триразовий чемпіон світу з гирьового спорту фото sport31.ru...
  2. Ангеліна Копитова, чемпіонка Росії, Європи і світу з кікбоксингу
  3. Анжеліка Башміна, призер чемпіонату світу з армрестлінгу серед інвалідів
  4. Сергій Дубровський, чемпіон Росії з легкої атлетики
  5. Олена Соколова, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка Росії
  6. Олександра Бонарцева, призер першості світу зі стрибків на батуті
  7. Анастасія ГУЗЕНКОВА, чемпіонка Росії з художньої гімнастики
  8. Юрій Носуленко, чемпіон світу з легкої атлетики серед спортсменів з ПОДА, учасник літніх Параолімпійських...
  9. Шаміль Гаджімусаев, дворазовий володар Кубка світу, чемпіон Європи (2016) і світу (2013) з кікбоксингу

фото sport31.ru

Вихованець Губкінське спортшколи № 2 завоював золото на чемпіонаті світу в латвійському Даугавпілсі в жовтні. У ньому брали участь більше 500 спортсменів з 37 країн.

Павло у ваговій категорії до 85 кг зробив 94 підйому, встановивши новий світовий рекорд. У складі збірної Росії Чуєв разом з белгородцев Іваном Бєляєвим (семиразовий чемпіон світу) переміг в командній естафеті.

Валентин Молдавський, чемпіон Росії, Європи і світу з бойового самбо, боєць Fedor Team

Валентин Молдавський (праворуч).
Фото Всеросійської федерації самбо

У чемпіонаті Європи зі спортивного та бойового самбо, що проходив в Афінах з 18 по 20 травня, брали участь більше 300 спортсменів з 26 країн.

Валентин відправився на турнір замість травмованого Кирила Сидельникова. У вазі понад 100 кг у фінальному поєдинку він переміг українця Разміка Тоноян і вперше в кар'єрі став чемпіоном Європи.

чемпіонат світу проходив в Румунії з 9 по 11 листопада за участю 750 самбістів з 80 країн. Молдавський зустрівся у вирішальному бою з Хакімжоном Ісмаїлова з Узбекистану і переміг його за хвилину (8: 0). Цей титул Валентин теж завоював вперше.

Боєць, як представник Fedor Team, в липні на турнірі Bellator 202 нокаутував американця Ернеста Джеймса.

Ангеліна Копитова, чемпіонка Росії, Європи і світу з кікбоксингу

Фото Михайла Малихіна

У квітні Ангеліна відзначилася на чемпіонаті Росії в Череповці. А в червні на Кубку світу в Італії завоювала три золота в розділі сольних композицій: в жорсткому стилі зі зброєю, без зброї і абсолютній першості.

Анжеліка Башміна, призер чемпіонату світу з армрестлінгу серед інвалідів

Анжеліка Башміна (зліва).
Фото Володимира Юрченка

турнір проходив у турецькій Анталії з 12 по 21 жовтня. Крім здорових спортсменів, в ньому брали участь армрестлери з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору.

Студентка 4-го курсу факультету дошкільної освіти БелГУ Анжеліка Башміна у вазі до 60 кг завоювала срібло і бронзу (по одній медалі за боротьбу правою і лівою руками).

Сергій Дубровський, чемпіон Росії з легкої атлетики

Фото з особистої сторінки Сергія Дубровського в «ВКонтакте»

Змагання проходили в липні в Казані. Бєлгородський спортсмен переміг на дистанції 800 м з результатом 1: 46.79.

На дистанції 1 500 м Сергій лідирував до позначки 900 м, але в підсумку поступився Володимиру Нікітіну, що представляв Москву і Пермський край. Результат Дубровського - 3: 40.18.

Фото Федерації легкої атлетики Росії

У Казані вона стала першою в стрибках в довжину з результатом 6,68 м.

«Конкуренція була не дуже висока. На жаль, нашу федерацію ще не відновили в правах і ми не маємо виходу на міжнародну арену, де могли б змагатися з сильними суперницями. Це позначається на розвитку не тільки нашого легкоатлетичного виду. Розмови про відновлення федерації йдуть з 2016 року, але поки все залишається на рівні розмов і обіцянок », - розповіла спортсменка« БелПрессе ».

Олександра Бонарцева, призер першості світу зі стрибків на батуті

В змаганнях , Що проходили в Санкт-Петербурзі в листопаді, брали участь 860 спортсменів від 11 років до 21 року. Оскольчанка Бонарцева в парі з Астраханці Златою Чернявської стала другою в синхронних стрибках. Результат - 45,920 бала.

Анастасія ГУЗЕНКОВА, чемпіонка Росії з художньої гімнастики

Фото Всеросійської федерації художньої гімнастики

Вона виграла чемпіонат країни в командному заліку і завоювала бронзу у вправі зі стрічкою. Ці результати гарантували Білгородці місце в складі збірної Росії на 2019 рік.

Зараз Анастасія відточує свою майстерність в московському училище олімпійського резерву під керівництвом олімпійської чемпіонки Юлії Борсукової.

Юрій Носуленко, чемпіон світу з легкої атлетики серед спортсменів з ПОДА, учасник літніх Параолімпійських ігор в Лондоні - 2012

Фото Юрія Бограда

спортсмен виграв забіг на 60 м на Кубку Росії в лютому, показавши час 7,29 сек. А на початку липня в Челябінську на чемпіонаті Росії Юрій завоював золото на стометрівці, пробігши її за 11,36 сек.

нинішній чемпіонат Європи в розділах «фул-контакт з лоу-кіком» і К-1 проходив в жовтні в Братиславі за участю кікбоксерів з 35 країн.

Белгородец виступав у ваговій категорії до 63,5 кг. Шаміль впевнено переміг в трьох боях, але в фіналі поступився представнику України, ставши другим.

Волейболісти і боксери не були в число кращих, хоча саме з цими видами спорту пов'язано більшість спортивних успіхів Бєлгородської області в останні роки.

Десятка кращих тренерів 2018 року виглядає так: Олексій Конєв (гирьовий спорт), Михайло Філатов (армспорт), Володимир Воронов (самбо), Кіра Борисенко і Олег Утенін (обидва - кікбоксинг), Галина Оглезнева (художня гімнастика), Юрій Поваляєв (стрибки на батуті). Ще три наставника представляють легку атлетику: Володимир Бичков, Дмитро Соколов та Олександр Горлов.