У Миколаєві визначили переможців Відкритого чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд - Моє Місто

1. Інші новини:

Днями, в спортивному залі Чорноморського державного університету ім. Петра Могили відбулися фінальні зустрічі Відкритого чемпіонату Миколаєва з волейболу серед чоловічих команд. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури і спорту міської ради.

Відзначимо, що Чемпіонат тривав протягом чотирьох місяців, за цей період було проведено 136 ігор. У змаганнях взяли участь 16 команд з Миколаєва, Вознесенська та Нової Одеси. Після основного етапу змагань, були проведені ігри по системі «плей офф».

За 3 місце позмагалися команди «Іскра» і «Х-40». З рахунком 3: 1 перемогли волейболісти команди «Х-40». Переможцем Відкритого чемпіонату стала команда ДЮСШ №5, яка у фінальній зустрічі з рахунком 3: 1 перемогла команду «Спартак-МНАУ».

За команду ДЮСШ № 5 грали: Геннадій Глазко (капітан команди), Денис Бушнев, Дмитро Бахматов, Сергій Ковальчук, Станіслав Глазко, Владислав Глазко, Андрій Ковальчук, Артем Зайченко, Вадим Бахматов, Сергій Філімонов, Рустам Савицький, Кирило Буднюк.