«Уфа» Сейдахмета розгромлена в матчі Прем'єр-Ліги Росії

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 13

Російська «Уфа», за яку виступає нападник збірної Казахстану Еркебулан Сейдахмет, зазнала поразки від московського «Динамо» в матчі 4-го туру Прем'єр-Ліги, повідомляє Sports.kz.
Гра в Москві завершилася перемогою господарів з рахунком 3: 0. На 63-й хвилині відзначився Кирило Панченко, на 84-й забив Євген Луценко, а крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Жоаозіньо. Сейдахмет не потрапив в заявку на цю зустріч.
У цьому сезоні «Уфа» провела вже вісім матчів - чотири в чемпіонаті Росії і чотири у Лізі Європи, однак Сейдахмет не був включений в заявку ні на один з них. Можливо, це пов'язано з тим, що 18-річний казахстанський нападаючий тільки недавно відновився після травми.
Після чотирьох турів «Уфа» має в активі 4 очки і займає 10-е місце. Також команда виступає в Лізі Європи: у другому раунді вона пройшла словенський «Домжале», потім - люксембурзький «Прогрес». У раунді плей-офф «Уфі» буде протистояти шотландський «Рейнджерс».