«Спартак» (Москва): Дикань (к), Д. Комбаров, Інсаурральде, Сухі, Макєєв, К. Комбаров (Веллітон, 64), Рафаел Каріока (Бризгалов, 75), Чельстрем, Хурадо, Арі, Еменіке (Ананідзе, 64 ).
Запасні: Чернишук, Махмудов, де Зуєв, Яковлєв.
«Барселона»: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Хорді Альба (Монтойя, 87), Хаві (к) (Сонг, 82), Бускетс, Іньєста, Фабрегас, Мессі, Педро (Делофью, 85).

Голи: 0: 1 Дані Алвес (16). 0: 2 Мессі (27). 0: 3 Мессі (39).
Попереджені: Педро (36). Рафаел Каріока (62). Чельстрем (90 + 2).

Попереджені:

ВСІ ФОТОГРАФІЇ

За кілька хвилин до початку гри від антуражу заповнених вщерть лужниківських трибун захоплювало дух. Такого барвистого перфомансу не було тут ніколи! По всьому периметру стадіону спартаківські уболівальники підняли вгору кольорові модулі, в результаті яких склався гігантський барвистий пазл із слів «Спартак Москва - тільки перемога» і з зображенням двох гладіаторів. Видовище було вражаюче - просто мурашки по шкірі. Сталося це завдяки аншлагу в «Лужниках». Останній раз така кількість глядачів тут спостерігалося в 2010 році на матчі «Спартака» проти лондонського «Челсі».
А потім почалася гра. І почалася вона дуже жваво. «Барса», як зазвичай, сподівалася на тотальний контроль м'яча. Наші в перші чверть години намагалися діяти щільно в обороні, але при цьому не забували і про атаку. Відмінний прохід по правому флангу з подальшою передачею в центр зробив Макєєв, але точно пробити Чельстрем, на жаль, завадив Арі, тому м'яч пролетів високо над поперечиною.
Гості перший гольовий момент створили на 12-й хвилині. Педро метеором увірвався в штрафну, але нас виручив Дикань, який продемонстрував блискучу реакцію. Червоно-білі відповіли оригінальним розіграшем кутового і небезпечним ударом Дмитра Комбарова - на жаль, трохи вище поперечини.
А через чотири хвилини каталонці відкрили рахунок. Причому при досить спірних обставин. Перед голом Мессі явно смикнув рукою за футболку Дмитра Комбарова, в результаті чого м'яч опинився під ногою у Дані Алвеса. Бразилець зарядив від душі в дальній кут - 0: 1.
Спартаківці незабаром могли відновити статус-кво, проте Сухі, який опинився на місці центрфорварда, із забійної позиції пальнув, на жаль, вище воріт. А ось «Барселона» нас не прощала. І якщо «постріл» Іньєсти парирував витягнувся в струнку Дикань, то при повторному ударі Мессі ніхто із захисників не зміг підстрахувати нашого воротаря - 0: 2.
На цьому кращий футболіст світу не заспокоївся - і на 39-й хвилині оформив дубль. Червоно-білі спробували забити, оголивши тили, чим каталонці тут же скористалися. Мессі вискочив один на один з Диканем, обвів воротаря і катнув м'яч у порожні ворота - 0: 3.
Другий тайм, по суті, перетворився на формальність. На початку його «Барселона» створила пару моментів біля наших воріт. Дикань виручив партнерів, відбивши ногою удар Фабрегаса, і зловив м'яч після удару головою Педро. В цілому наші стали суворіше діяти в обороні, але в атаці спартаківцям не вистачало завершального точного пасу або удару.

Після того, як "Бенфіка" обіграла вдома "Селтік", стало ясно, що спартаківці посіли в групі четверте місце і, на жаль, не вийшли у весняну стадію єврокубків.