Україна сенсаційно обіграла Сінгапур на чемпіонаті світу з настільного тенісу

Ганні Гапонової вдалося обіграти Ю Менью

Жіноча збірна України створила справжню сенсацію на чемпіонаті світу з настільного тенісу, обігравши в поєдинку за вихід до чвертьфіналу одну з кращих збірних світу - команду Сінгапуру.

У першій зустрічі лідер команди-суперниці Фень Тяньвей досить легко обіграла Тетяну Біленко. Однак потім Анна Гапонова зрівняла рахунок, обігравши Ю Менью, що стоїть в рейтингу набагато вище. Друге очко українській збірній принесла Маргарита Песоцька, яка обіграла в чотирьох партіях Лін Йе. Гапонова не змогла нічого протиставити Фень Тяньвей, і рахунок в протистоянні зрівнявся - 2: 2.

Доля поєдинку Україна - Сінгапур вирішувалася в протистоянні Тетяни Біленко та Ю Менью. Харків'янка, яка останнім часом мала проблеми зі здоров'ям, провела матч просто приголомшливе. Чітко граючи в обороні, вона в потрібний час колола суперницю різкими атакуючими ударами. Вигравши дві партії у грізної суперниці, Біленко зуміла відірватися в рахунку і в третій. З рахунку 4:10 Ю Менью скоротила до 8:10, але в останньому розіграші після тривалої оборони Біленко зважилася на атаку і здобула таке жадане 11-е очко!

Ніколи раніше збірна України не пробивалася до чвертьфіналу чемпіонату світу. Її найкращим досягненням було 9-е місце на попередньому чемпіонаті світу два роки тому.

Тепер в матчі 1/4 фіналу українки зустрінуться з командою Японії. Цікаво, що на цьому чемпіонаті команди вже грали між собою - в тому матчі японки здобули легку перемогу.