Україна - Голландія - 1: 1 10 жовтня

Наш календар. фото ФФУ

Клюйверт приніс нічию Голландії в матчі проти збірної України https://cdn.segodnya.ua/img/article/10628/96_main_new.1507655971.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10628/96_tn.1507655971. jpg 2017-10-10T20: 19: 30 + 03: 00 Футбол Наша молодіжка бореться за потрапляння на чемпіонат Європи-2019

Сьогодні в Києві пройшов відбірковий поєдинок Євро-2019 серед молодіжних команд. Збірна України (U-21) зіграла внічию з командою Голландії.

Українці відкрили рахунок в першому таймі. На 29-й хвилині Віктор Коваленко реалізував пенальті, пробивши точно в кут. Однак голландцям вдалося відігратися. Швидка контратака на 62-й хвилині завершилася прострілом з правого флангу і Джастін Клюйверт (син легендарного голландського форварда Патріка Клюйверт), підробивши м'яч, точно пробив у верхній кут.

В іншому матчі нашої групи збірна Латвії на своєму полі програла Шотландії - 0: 2.

Турнірне становище в групі: Англія - 10 (4), Шотландія - 6 (3), Україна - 5 (3), Голландія - 5 (4), Латвія - 2 (5), Андорра - 1 (3).

Нагадаємо, що національна збірна України програла в заключному матчі відбору на ЧС-2018 Хорватії і попрощалася з надіями зіграти на чемпіонаті світу в Росії.

Під керівництвом Андрія Шевченка, очолювана команду перед влітку 2016 року , Збірна продемонструвала зовсім не ті результати, які від неї очікували вболівальники, а за деякими пунктами навіть оновила антирекорди.

Сам же Шевченко залишився задоволений своє роботою у збірній і заявив, що готовий до подальшої співпраці, якщо його залишать біля керма команди.