Юлія Брушкевіч і Олександр Суховерхов з Алтайського краю перемогли на Балтійської олімпіаді бойових мистецтв

16 квітня 2015 р 14:53

У Ризі відбулася IV Балтійська олімпіада бойових мистецтв. На ній пройшли змагання з різних видів бойових мистецтв. Олімпіада зібрала учасників з Росії, Естонії, Латвії, Литви, Білорусі, Фінляндії, України, Азербайджану, Австрії та інших країн. Алтайський край представляли Юлія Брушкевіч і Олександр Суховерхов.

Крайспортуправленіе

повідомляє, що обидва спортсмени здобули по дві перемоги. Спочатку вони виграли в міжнародних змаганнях по кобудо в розділі куміте серед жінок до 55 кілограмів і серед чоловіків до 85 кілограмів. Потім взяли золоті медалі чемпіонату Європи з карате (версія WKJF). Юлія Брушкевіч перемогла в розділі «обмежений контакт», а Олександр Суховерхов мав першість в розділі «повний контакт», став третім в «обмеженому контакті».

За тиждень до цього в Москві пройшла першість і чемпіонат Росії зі спортивного контактного карате, де від Алтайського краю виступали сім чоловік з Барнаула, Бійська і Тальменка, додають в управлінні. Юлія Брушкевіч, яка виступала серед жінок в категорії до 54 кілограмів, посіла перше місце і стала триразовою чемпіонкою країни. Переможцем серед юнаків 14-15 років став Микита Харитонов (категорія до 63 кілограмів). Бронзові медалі завоювали Олександр Шмаріхін (юнаки 12-13 років, до 42 кілограмів), Антон Пушкарьов (юнаки 12-13 років, до 53 кілограмів) і Артем Підгайний (чоловіки, до 73 кілограмів).

16 квітня 2015 р 14:53   У Ризі відбулася IV Балтійська олімпіада бойових мистецтв