Юніорська збірна Росії з хокею в Челябінську поступилася Фінляндії

У грі, що проходив в Челябінську, юніори програли одноліткам з Фінляндії з рахунком 4: 5, повідомляє кореспондент ДТРК Південний Урал

У грі, що проходив в Челябінську, юніори програли одноліткам з Фінляндії з рахунком 4: 5, повідомляє кореспондент ДТРК "Південний Урал".

Команди почали зустріч без розгойдування: вже до 11-й хвилині вони по два рази вразили ворота один одного. У господарів відзначилися Олександр жабрію і Кирило Марченко, а у гостей - Ніклас Нордгрен і Крістіан Танус. Гольове бенкет продовжилося в другому періоді: спочатку Іван Морозов і Павло Дорофєєв закинули по шайбі з різницею в хвилину, а потім Сампо Ранта скоротив відставання своєї команди до мінімуму. Третя двадцятихвилинка також не пройшла без голів, проте тепер шайби закинули виключно фіни: Пеетро Сеппяля зрівняв рахунок, а Ніклас Нордгрен, оформивши дубль, поставив переможну крапку - 5: 4, перемога збірної Фінляндії, яка дозволила їй захопити лідерство в групі В.

Додамо, що наступну гру на льодовій арені "Трактор" юніорська збірна Росії проведе у вівторок, 24 квітня. Суперник - однолітки зі Словаччини.

Служба інформації cheltv.ru, фото: gubernator74.ru