Уральська дзюдоїстка виборола на Універсіаді в Тайбеї бронзу

Наталя Голомідова в складі збірної Росії завоювала бронзову нагороду в командних змаганнях турніру по дзюдо. Фото: федерація дзюдо Свердловської області

Екатерінбурженка Наталя Голомідова в складі збірної Росії завоювала бронзову нагороду в командних змаганнях турніру з дзюдо на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань).

До складу російської команди увійшли п'ять дівчат: Галія Сагітова (до 52 кг), Наталія Голомідова (до 57 кг), Валентина Костенко (до 63 кг), Тетяна Коваленко (до 70 кг) і Анжела Гаспарян (до 78 кг).

Свій шлях до п'єдесталу пошани наші співвітчизниці почали з упевненої перемоги над мексиканка (5: 0) і господинями Універсіади дзюдоїстами Тайваню (3: 2). У півфіналі росіянки поступилися родоначальницею дзюдо японкам (1: 4) - причому єдине очко нашій команді принесла саме Голомідова, яка перемогла бронзового призера особистого турніру Універсіади у вазі до 57 кг Юи Мурай.

Збірна Росії. Фото: федерація дзюдо Свердловської області

- В особистих змаганнях я поступилася цієї японської дзюдоїстці, - поділилася враженнями Наталія Голомідова, - Тому, природно, хотіла взяти реванш в командному турнірі. Я була впевнена, що за майстерністю анітрохи їй не поступаюся і, так би мовити, помстилася їй за поразку: завершила зустріч достроковою перемогою.

У малому фіналі в сутичці за бронзові нагороди Універсіади росіянки у впертій боротьбі здобули верх над італійками 3: 2.

- Бронза - це гідний підсумок виступу російської команди, - сказала Голомідова. - Принаймні, наші тренери були раді.

Нагадаємо, що на нинішній Універсіаді спортсмени Свердловської області завоювали вже чотири медалі. Крім бронзи Голомідова - це золото тагільського штангіста Єгора Клімонова у ваговій категорії до 94 кг, золото плавчині Валерії Саламатін в естафеті 4х200 метрів вільним стилем і срібло інший плавчині - Поліни Лапшиной - в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

Всесвітня літня Універсіада завершиться в Тайбеї 30 серпня.