Валенсія - Реал - 1: 4 в 21 турі чемпіонату Іспанії

1. Орфографічна помилка в тексті:

27 січня 2018, 19:49 Переглядів: 27 січня 2018, 19:49 Переглядів:   Роналду приймає поздоровлення

Роналду приймає поздоровлення. Фото AFP.

У матчі 21 туру чемпіонату Іспанії зустрічалися сусіди по турнірній таблиці - "Реал" і "Валенсія". Зустріч проходила в Валенсії на стадіоні "Месталья" і завершилася з рахунком 4: 1 на користь гостей.

На 15-й хвилині контратака "Реала" привела до падіння Кріштіану Роналду в штрафному майданчику "Валенсії" після підкату Мартіна Монтойї, потерпілий впевнено реалізував пенальті. На 37-й хвилині Монтойя збив у штрафному Каріма Бензема, а Роналду знову не схибив з 11-метрової позначки.

Під кінець години гри Даніель Пареха з кутового навісив у воротарський, Сантьяго Лоренсо вистрибнув вище всіх і головою переправив м'яч у дальній кут. На 84-й хвилині Марсело обігрався з Марко Асенсио, увірвався в штрафну і потужним ударом послав м'яч між ногами голкіпера. Через п'ять хвилин Матео Ковачич зробив передачу п'ятою на Тоні Крооса, який на виконання пробив точно в нижній кут.

Нагадаємо, що Кріштіану грав з величезним синцем під оком. У матчі минулого туру проти "Депортіво" гравець команди гостей промахнувся по м'ячу і потрапив ногою по обличчю португальського футболіста. В результаті удару Роналду отримав розсічення. Після цього закривавлений Кріштіану Роналду за допомогою телефону перевіряв пошкодження .

У такому вигляді він відправився на вручення нагороди найкращому футболісту 2017 року за версією китайського видання .