Вболівальники польського ФК випадково спалили свій банер з написом «Ми ніколи не згоримо». Відео

Футбольний матч в Польщі ледь не закінчився трагедією. Під час гри краківського клубу «Вісла» з командою «Лех» з Познані вболівальники столичних спортсменів вирішили підтримати улюблених футболістів фаейрамі і банерами. Один з плакатів з написом «Ми ніколи не згоримо» уболівальник випадково підпалив. Про це повідомило польське видання wMeritum. Футбольний матч в Польщі ледь не закінчився трагедією

інцидент стався на 57-хвилині матчу. Суддя був змушений зупинити гру. видання повідомило , Що на місце негайно прибули пожежники, які загасили вогонь. Через 15 хвилин змагання відновилося. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 1: 1.

«Безпечна гра».

«Вісла» і «Лех» брали участь в передостанньому турі чемпіонату країни. Збірна Польщі візьме участь у Чемпіонаті світу з футболу в Росії. Він стартує 14 червня в Москві. ЧС-2018 пройде в 11 містах країни на 12 стадіонах.

Мексиканська журналістка Марія Фернанда Мор під час прямого включення після місцевого футбольного матчу вдарила мікрофоном по голові вболівальника. дівчина заявила , Що чоловік нібито поліз до неї під спідницю. Після скандалу репортер зізналася, що не шкодує про те, що трапилося. Більш того, Марія Фернанда закликала жінок не мовчати про сексуальні домагання і пам'ятати про свої права. Багато користувачів Мережі підтримали Мор.