Великобританія і Італія вийшли в елітний дивізіон ЧС з хокею

1. Орфографічна помилка в тексті:

29 квітня 2018, 20:13 Переглядів: 29 квітня 2018, 20:13 Переглядів:   Британія пробилася до еліти

Британія пробилася до еліти. Фото Twitter.

Драматичної виявилася розв'язка чемпіонату світу з хокею в дивізіоні ІА, який завершився в Будапешті.

Перед заключним матчем між угорцями та британцями лідирували, маючи в активі по дев'ять очок, збірні Італії, Казахстану і Великобританії. Угорщина, у якої було шість пунктів, виходила в топ-дивізіон в разі перемоги в основний час. За додатковими показниками.

Підтримувані заповненій вщент восьмитисячної ареною угорці понеслися вперед і зусиллями Крістофера Бодо відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. На самому початку третьої 20-хвилинки Чанад Ердей вразив ворота Бена Боунс вдруге.

Але в момент, коли угорські фанати вже починали святкувати перемогу, сталося щось вражаюче. Спочатку в середині заключного періоду Роберт Дауд рахунок скоротив. Британці затиснули опонентів на їх половині і мали ідеальний шанс відігратися на 57-й хвилині, проте Роберт Фармер не реалізував буліт.

Втім, Роберт виправився тоді, коли спливали останні миті поєдинку, а його команда, намагаючись відігратися, діяла вшістьох і з порожніми воротами. Шайба Фармера за 15 секунд до сирени перевела гру в овертайм, який нічого не значив для обох команд. Британці виграли по буллітам і вийшли на чемпіонат світу вперше з 1994 року. Компанію їм склала Італія.

А адже ще в минулому році Великобританія грала в дивізіоні ІВ, де ганебно виступила збірна України . Наша команда ледь втрималася, щоб ще не скотитися ще нижче.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Великобританія вперше з 1994 року вийшла в топ-дивізіон чемпіонату світу з хокею". інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"