Відео - Саломон Рондон зламав ногу футболістові Евертона Джеймсу Маккарті

1. Орфографічна помилка в тексті:

21 січня 2018, 10:24 Переглядів:

Футболіст "Вест Бромвіча" Саломон Рондон ненавмисно завдав подвійний перелом ноги захиснику "Евертона" Джеймсу Маккарті під час матчу 24-го туру чемпіонату Англії .

Зустріч пройшла в суботу в Ліверпулі і завершилася з рахунком 1: 1. Інцидент стався в другому таймі, коли Рондон вийшов на ударну позицію і був готовий пробити ворота суперника, але Маккарті в ризикованому підкаті вибив м'яч з-під ноги форварда. В результаті Рондон замість ігрового снаряда влучив по нозі захисника.

В результаті Рондон замість ігрового снаряда влучив по нозі захисника

Рондон, зрозумівши серйозність ушкодження суперника, першим покликав суддю і попросив зупинити матч для надання допомоги. При цьому венесуелець перебував у шоці від того, що сталося і не зміг стримати сліз. Як повідомляється на офіційному сайті "Евертона", після матчу головний тренер Сем Еллардайс заявив, що у Маккарті перелом великої та малої гомілкових кісток.

Після матчу Рондон висловив жалю про те, що трапилося в своєму акаунті в Twitter і побажав гравцеві "Евертона" якнайшвидшого одужання.

"Я абсолютно пригнічений. Будь-яке суперництво відразу забувається, коли твій колега страждає від такої невдалої травми, Дуже сподіваюся побачити тебе повернулися в стрій якнайскоріше, Джеймс", - написав нападник.

Нагадаємо, що в суботу в стартовому складі на матч Прем'єр-ліги вперше вийшов український футболіст "МанСіті" Олександр Зінченко , Який відіграв весь матч на позиції лівого захисника. Раніше футболіст виходив в стартовому складі в Кубку Англії і один раз на заміну в чемпіонаті. Сьогодні Пеп Гвардіола довірив 21-річному українцю місце в старті.

В іншому матчі "Челсі" в гостях розгромив "Брайтон" в поєдинку чемпіонату Англії. Зустріч відбулася в суботу на поле "Брайтона" і завершилася з рахунком 4: 0 на користь "Челсі". Голи забили Еден Азар (3-я і 77-а хвилини), Вілліан (6) і Віктор Мозес (89).