Вітя, ти г ** дон: Бедняков не стримався після матчу Шахтаря в Лізі чемпіонів - новини футболу - Англія - ​​відео

Відомий український телеведучий Андрій Бедняков різко відреагував на роботу угорського арбітра Віктора Кашшаї в матчі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" - "Шахтар". Зірка "Х-Фактора" і "Орла і решки" не зміг пробачити дикою помилку 43-річного рефері в першому таймі.

Зірка Х-Фактора і Орла і решки не зміг пробачити дикою помилку 43-річного рефері в першому таймі

Віктор Кашшаї

"Хотів звернутися до одного з моїх передплатників. Це угорський хлопець Вітя Кашшаї. Я знаю, він на мене підписаний. Вітя, якщо ти зараз дивишся це відео, знай - ти гондон! Привіт!", - в серцях сказав Бедняков, перебуваючи на манчестерському стадіоні "Етіхад".

Нагадаємо, що Кашшаї поставив неіснуючий пенальті в ворота української команди. На 24-й хвилині під час атаки перебував у штрафному суперника Стерлінг спіткнувся і впав на газон. Гравець "Шахтаря" в цей час знаходився на відстані півметра від футболіста "Манчестер Сіті". Однак це не завадило угорському арбітру свиснути і вказати на 11-метрову позначку.

Однак це не завадило угорському арбітру   свиснути і вказати на 11-метрову позначку

Відзначимо, що сам матч 4-го туру Ліги чемпіонів завершився з рахунком 6: 0 на користь англійців. Хет-трик зробив Габріел Жезус .

Про спорт у всій красі - в нашому Instagram !