Віталій Степановський: «Падаєш тоді, коли не дотримуєшся правила і дисципліну»

Віталій Степановський / Скріншот

Рейтинг:

(Голосів: 0)

Головний тренер южненського «Хіміка» Віталій Степановський прокоментував результат першого матчу Ліги чемпіонів FIBA проти «Автодору» (77:80). За словами наставника, його підопічним трохи не вистачило досвіду виступу в єврокубках:

«У цій грі ключовий була перша чверть. Ми програли 14:24, відпустили суперника вперед і потім намагалися наздогнати. Було дуже багато відкритих кидків, і ці кидки ми, на жаль, промахнулися. Я це пов'язую тільки з хвилюванням. У нас дуже молода команда. Мало-хто з хлопців грав в європейських турнірах, а якщо і грали, то по одному році і виходили переважно з лавки, щоб дати відпочити лідерам команди.

Зараз ці гравці основні. Той же Сергій Павлов. Йому 19 років, і він грає 1 7 хвилин в Лізі чемпіонів проти «Автодору», який є сильною командою. І безумовно цей момент позначився.

Падаєш тоді, коли не дотримуєшся правила і дисципліну. Ми поговорили, повернулися до правил, повернулися до плану гри, і хлопці почали виконувати ті завдання, які ставилися перед ними. Тому майже наздогнали.

Дуже шкода цю гру. Було пару моментів в кінці, коли могли вийти вперед. Але я не хочу когось звинувачувати. Ми виграємо і програємо тільки командою. Кожен робить по одній помилку, яка здається до того моменту вирішальної. Але ми повертаємося до першої чверті, коли ми дозволяли «Автодору» тікати і забивати легкі очки.

Але команда показала характер. І ми будемо битися до кінця в кожній грі, незважаючи на той склад, який у нас є ».

Більше новин про Лізі чемпіонів FIBA ​​- в розділі Єврокубки .