1. СЕЗОН-2013/14. ПІДСУМКИ

СЕЗОН-2013/14

СЕЗОН-2013/14. ПІДСУМКИ

ПІДСУМКИ

За підсумками минулого Чемпіонату Росії-2013/14 чоловічий волейбольної команді «Динамо» Краснодар, на жаль, не вдалося завоювати право виступати в Європейських Кубках. Жіноча волейбольна команда «Динамо» Краснодар представлятиме Краснодар в другому по престижу (після Ліги Чемпіонів) Європейському Кубку «CEV CUP».

В Сезоні 2013/14 в обох командах відбулися серйозні зміни. У чоловічій команді відбулася зміна наставника. Замість пішов у московське «Динамо» Юрія Маричева, на пост головного тренера МВК «Динамо» Краснодар прийшов знаменитий аргентинський фахівець, головний тренер збірної Аргентини - Хав'єр Вебер. Також тренерський штаб поповнили такі імениті фахівці, як Ярослав Антонов і Джованні Фоппа.

У жіночу команду також влився новий тренер - закінчив кар'єру гравця Костянтин Ушаков. Відзначимо, що Костянтин Анатолійович є також асистентом головного тренера в національної жіночої збірної Росії.

На трансферному ринку «Динамо» Краснодар було, мабуть, одним з найактивніших клубів Суперліги. Клубом, якому вдалося привезти в Росію таких зірок світового волейболу, як Любов Соколова і Ян Штокр. У Краснодарі грали такі знаменитості, як Олімпійський Чемпіон Лондона - Юрій Бережко, краща нападаюча Олімпійських Ігор-2008 - Росір Кальдерон.

Також команду поповнили: Юлія Підскальна, Володимир Мельник, Олександр Кривець, Денис Калінін, Валерій Комаров, Артем Хабібуллін, Аня Спасоєвич, гравці національної збірної Росії - Анна Матієнко і Наталя Діанская.

Сезон 2013/14 став для обох команд складним і, в той же час цікавим. Це сезон яскравих перемог і прикрих поразок.

У Краснодарі другий рік поспіль проходив «Фінал Шести» Кубка Росії, в якому краснодарські волейболістки посіли третє місце, пропустивши вперед «Динамо» Казань і «Динамо» Москва.

В кінці грудня жіноча команда «Динамо» Краснодар виграла один з найпрестижніших турнірів в швейцарському Базелі - TOP Volley, в якому щорічно беруть участь команди-переможці різних Кубків і Чемпіонатів.

За підсумками Регулярних Чемпіонатів чоловічої та жіночої Суперліги, обидві команди ВК «Динамо» Краснодар зайняли четверті місця в своїх турнірних таблицях.

В ¼ фіналу серії плей-офф МВК «Динамо» Краснодар, як і в попередньому сезоні, зустрічалося з Кемеровським «Кузбасом». Це було саме обговорюване і найбільш інтригуюче протистояння серії, яка викликала небувалий ажіотаж по всій Росії. Однак, в 5-матчевої серії краснодарци на самій стрічці упустили перемогу, а з нею і путівку в «Фінал Шести» Чемпіонату Росії.

Жіноча команда, обігравши в ¼ фіналу Єкатеринбурзькую «Уралочка-НТМК», в півфіналі поступилася «Динамо» казанському. Таким чином, в матчі за 3 місце Краснодарка зустрічалися з принциповим суперником - «Омічка» (Омськ).

Варто відзначити, що напередодні «бронзового» матчу команду за сімейними обставинами залишив головний тренер ЖВК «Динамо» Краснодар - Авітал Селінджер. І на матч з «Омічка» команду в якості виконуючого обов'язки головного тренера виводив Костянтин Ушаков. На жаль, динамівка в п'яти партіях поступилися Омічка. І зайняли 4 місце за підсумками Чемпіонату Росії, завоювавши тим самим право брати участь в Сезоні -2014/15 в Кубку ЄКВ.

Жіноча молодіжна команда «Динамо» Краснодар за підсумками молодіжного Чемпіонату Росії виграла бронзові медалі. Чоловіча молодіжна команда «Краснодарські Яструби» зайняла 6 місце.