Волейбол: збірна Росії здобула перемогу в першому матчі Кубка Єльцина

5 липня 2012 12:28 5 липня 2012 12:28   Жіноча збірна Росії з волейболу розпочала з перемоги виступ на десятому міжнародному турнірі на Кубок першого Президента Росії Бориса Єльцина

Жіноча збірна Росії з волейболу розпочала з перемоги виступ на десятому міжнародному турнірі на Кубок першого Президента Росії Бориса Єльцина. У матчі зі збірною Польщі, що відбувся напередодні в ПІВС «Уралочка», росіянки впевнено розібралися зі збірною Польщі - 3: 0 ((25:16, 25:18, 25:16).

Як повідомляє прес-центр турніру, сюрпризів у цій зустрічі ніхто не чекав: ще напередодні на тренуванні наставник польської команди розповів, що команда приїхала в Єкатеринбург другим складом і головне завдання на турнір - награти волейбольну молодь.

Російська ж збірна виступає найсильнішим складом. Однак перше, друге і навіть третє очко заробили польські спортсменки. Катерина Гамова принесла команді перше очко. Слідом за Гамов Бородакова, потім знову Гамова - і вже 5: 5. Проте, створити серйозну перевагу вдалося лише в другій половині сету - 19:13. Буквально кілька хвилин - і вже 25:16 - перша партія залишилася за росіянками.

Не можна сказати, що друга партія почалася за явної переваги наших співвітчизниць: рахунок знову був рівним. Спочатку рівним - 2: 2, а потім полячки змогли вийти вперед - 4: 2. Гамова і компанія змогли зрівняти рахунок, але втримати його не змогли: на другий технічну перерву команди пішли за рахунку 16:13 У користь Польщі. Наталія Гончарова скоротила відрив на 2 очка - 15:16. Злякавшись перспективи грати до пізнього вечора, російські волейболістки змогли створити перевагу в 4 очки - 21:17. Гамова поставила крапку - 25:18.

І знову відсутність явної переваги і рівний рахунок. Сергій Овчинников дав Гамов відпочити, на майданчику з'явилася волейболістка «Уралочки» Вікторія Чапліна. Нарощувати перевагу за вже сформованою традицією наші спортсменки стали в другій половині сету, доклала до цього руку і Євгена Естес - 15:11. Потім Перепелкина і другий технічний тайм-аут проходить вже при впевненому перевагу Росії - 16:11. За рахунку 20:13 Алоизий Средерік бере другий тайм-аут і полячки відразу беруть очко і тут же на подачі його і віддають. Наталія Гончарова збільшує перевагу до 8 очок - 22:14. І решта вже справа техніки. Марія Перепелкина ставить крапку в партії і у зустрічі - 25:16 і 3: 0 на користь Росії. Початок покладено.

В іншому матчі, який відбувся 4 липня, збірна Бразилія здобула перемогу на Італією з рахунком 3: 1.

Наступну гру збірна Росії проведе сьогодні, 5 липня, о 19:00 проти кубинок. Раніше першим запуском о 17:00 зіграють бразилійки проти збірної Польщі.

Головний тренер збірної Польщі з волейболу Алоизий Свідерек:
В принципі, вважаю, зіграли непогано, була боротьба і це радує. Так сьогодні у нас не виходили атаки, думаю, вже до наступної зустрічі ми виправимо всі свої помилки і зіграємо краще.

Головний тренер збірної Росії з волейболу Сергій Овчинников:

Це була перша гра після тривалої перерви, нічого конкретного тому сказати не можу, але ж є шорсткості в грі, яка поки далека від ідеалу. Будемо працювати, думаю, вже в наступному матчі покажемо кращу гру.

Ключові слова: волейбол , кубок Єльцина , збірна Росії