Воротар французького клубу оглух після вибуху петарди

Воротар французького футбольного клубу «Ліон» Антоні Лопеш буде змушений пропустити два тижні через проблеми зі слухом. Причиною травматичної глухоти футболіста став вибух петарди, кинутої з трибуни стадіону в Меці. Воротар французького футбольного клубу «Ліон» Антоні Лопеш буде змушений пропустити два тижні через проблеми зі слухом

Лікарі обіцяють, що слух відновиться через два тижні. Однак протягом цього часу, як написав португалець в Instagram , Він не зможе ні грати, ні тренуватися.

Інцидент стався в суботу на 30-й хвилині матчу «Мец» - «Ліон». У воротарський майданчик гостей було кинуто петарду, яка розірвалася в безпосередній близькості від Лопеша. Воротар в цей час лежав на газоні - медперсонал надавав йому допомогу.

Відео: Best Top

Арбітр перервав зустріч за рахунку 1: 0 на користь «Меца» і відвів команди в роздягальні. Інцидент буде розглянуто Федерацією футболу Франції.

Після зупинки матчу вихід з трибуни, з якої було кинуто петарду, заблокували. В результаті огляду фанатів правоохоронним органам вдалося обчислити і заарештувати зловмисника.