VTB United League

Московський ЦСКА обіграв санкт-петербурзький «Зеніт» в першому матчі Фіналу Чотирьох - 84:67 (14:10, 30:20, 19:11, 21:26).

Найрезультативніші
ЦСКА: Серхіо Родрігес (21 + 5 передач), Вілл Клайберн (15 + 5 підбирань), Нандо Де Коло (13).
«Зеніт»: демонт Харпер (16 + 7 підбирань), Сергій Карасьов (15), Кайл Куріч (13).

хід гри
Головний тренер «Зеніту» Василь Карасьов перед матчем говорив, що для його команди дуже важливо впоратися з хвилюванням і показати звичний рівень в атаці. Петербуржці приходили в себе протягом більшої частини першої половини. Промахи з-під кільця (29% з гри після 20 хвилин), невиправдані передачі поперек майданчика (12 втрат), відсутність загрози з-за дуги (30%) і фірмових швидких проривів - до середини другої чверті зенітовци набрали всього 10 очок.

ЦСКА намацав свою гру набагато раніше. У армійців працювали різні опції, головною з яких став Серхіо Родрігес. Іспанець після декількох влучень зловив кураж і почав забивати з будь-яких положень. У перших двох чвертях плеймейкер реалізував 8 з 9 з гри, включаючи 4 з 4 із-за дуги - рекордна для першої половини плей-офф Ліги 21 очко. «Зеніт» стрепенувся лише на екваторі другої 10-хвилинки, але червоно-сині на той момент вже мали солідну перевагу, яке зберегли до великої перерви - 44:30.

Ключовий момент
Після зміни сторін проблеми «Зеніту» на чужій половині нікуди не пішли. Карасьов перепробував всі варіанти і поєднання, дав багато хвилин зазвичай перебуває в резерві Андрію Дестятнікову, але набрані очки давалися пітерцям з величезними труднощами. ЦСКА провів третю чверть в робочому режимі - 19 очок - і цього виявилося досить, щоб зняти всі питання. «+22» у армійців і повний контроль над грою перетворили заключний відрізок на формальність. Московський клуб став першим фіналістом плей-офф.

герой
Серхіо Родрігес. Рідкісний випадок, розігруючий не набрав жодного очка в другій половині, але все одно став кращим. Свою справу Родрігес зробив в перші 20 хвилин, коли записав на свій рахунок рекордну 21 очко. У третій чверті Серхіо відзначився кількома «ассистами» (5 в сумі - кращий результат зустрічі), після чого відправився на лавку, щоб заощадити сили на фінал.