2. «Сподіваємося повернутися в Петербург на п'ятий матч»
  4. «Спартак» прокинувся тільки в третьому періоді
  7. «Сочі» рятується за 4,5 секунди до сирени, але поступається в овертаймі
  9. Подвиг Йокіпакка і вирішальне слово Йормакка
  10. «Локомотив» «всуху» виграв серію і вийшов до півфіналу конференції
  11. Унікальне передматчеве шоу
  12. Другий овертайм в серії знову залишився за Ярославцев

«Северсталь» була близька до того, щоб здолати володаря Кубка Гагаріна, «Спартак» поступився в третьому матчі серії з ЦСКА, але закинув «армійцям» першу шайбу, «Локомотив» дотиснув «Торпедо» в овертаймі і першим вийшов до наступного кола, « Йокеріт »їде додому з комфортною перевагою - в огляді чергового дня плей-офф Західної конференції на KHL.ru. «Северсталь» знову довела СКА до овертайму

Северсталь (Череповець) - СКА (Санкт-Петербург) 1 - 2 OT (0: 0 1: 0 0: 1 0: 1) «Спартак» прокинувся тільки в третьому періоді Спартак (Москва) - ЦСКА (Москва) 1 - 3 (0: 1 0: 2 1: 0) «Сочі» рятується за 4,5 секунди до сирени, але поступається в овертаймі ХК Сочі (Сочі) - Йокеріт (Гельсінкі) 2 - 3 OT (1: 1 0: 0 1: 1 0: 1) «Локомотив» «всуху» виграв серію і вийшов до півфіналу конференції Торпедо НН (Нижній Новгород) - Локомотив (Ярославль) 2 - 3 OT (1: 1 0: 1 1: 0 0: 1)

«Северсталь» знову довела СКА до овертайму

Северсталь (Череповець) - СКА (Санкт-Петербург) 1 - 2 OT (0: 0 1: 0 0: 1 0: 1)

«Сподіваємося повернутися в Петербург на п'ятий матч»

На подив багатьох, протистояння СКА і «Северстали» в першому раунді зовсім не перетворилося в легку розминку для чинного чемпіона. «Сталеві» б'ються з грізними «армійцями» всерйоз, і порівняльний недолік майстерності компенсують бажанням. У підсумку попередні матчі серії вийшли результативними і цікавими, а перед своїми вболівальниками череповчани і зовсім будуть намагатися втричі.

Захисник «Северстали» Олександр Евсеенков зазначив, що при 0-2 в серії не все втрачено: «У СКА дуже хороша, майстерна команда. Потрібно просто знаходитися ближче до них і використовувати свої моменти. Зараз ми зіграємо вдома, нас будуть підтримувати вболівальники і команда сподівається повернутися в Петербург на п'ятий матч ». Цікаво, що за день до того головний тренер Череповецького клубу Олександр Гулявцев поголився налисо - що він і обіцяв зробити в разі виходу «сталевих» в плей-офф. Машинкою для Стіжка орудував капітан «Северстали» Дмитро Кагарлицький .

Моменти дня. Гулявцев виконав обіцянку, «Сочі» знову розгромлений

СКА напередодні третього матчу серії випустив промо-ролик до нинішнього плей-офф.

Кагарлицькому відповіли Карпов і Коскіранта

Череповець зустрів довгоочікуваний плей-офф повними трибунами і гімном, який наживо виконав оркестр з баяном. Що ж стосується початку гри, то СКА з перших хвилин передбачувано заволодів перевагою і в стартовому відрізку перекидав господарів майже в два рази. Самовідданість гравців «Северстали» при цьому викликала захоплення: чого варта лише відчайдушний падіння під шайбу Максима Рибіна незадовго до перерви. «Армійці» на даний час двічі грали в більшості, зате череповчани створили найнебезпечніший момент - після передачі від Дмитра Кагарлицького промахнувся з забійної позиції Ігор Гераськин .

У наступній двадцятихвилинці арбітри виписали СКА одне за іншим чотири вилучення поспіль. Цікаво, що в попередніх двох зустрічах «армійці» порушували правила всього два рази. І хоча реалізувати чисельну перевагу «сталевим» не вдалося (навіть коли вони грали вп'ятьох проти трьох), атаки противника вони як і раніше відбивали успішно. А на 40-й хвилині «Северсталь» відкрила рахунок! скориставшись помилкою Андрія Зубарєва , Все той же Кагарлицький втік один на один до Мікко Коскіненом , І після відеоповтору його гол був зарахований.

скориставшись помилкою   Андрія Зубарєва   , Все той же Кагарлицький втік один на один до   Мікко Коскіненом   , І після відеоповтору його гол був зарахований

Щоб на очах своїх уболівальників зберегти переможний рахунок (а то і примножити його в одній з контратак), гравці «Северстали» буквально ПЛАСТАЛ на льоду. І все-таки зробити цього не вдалося, в середині заключної двадцятихвилинки Юліуса Гудачек прошив Максим Карпов . Далі поєдинок перейшов в додатковий час, де перемогу «армійцям» досить швидко приніс Ярно Коскіранта .

Фотострічка: 07.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Северсталь» (Череповець) - СКА (Санкт-Петербург)

Олег Знарок, головний тренер команди СКА:

- Кожна гра для нас важка. «Северсталь» - хороша команда, вона добре підготовлена. У першому періоді грали непогано, створили багато моментів, повинні були їх реалізовувати. У суперника воротар непогано відіграв. У нас нападники мабуть думали, що ще буде купа таких моментів. У другому періоді граючи в меншості витратили дуже багато сил. Радий, що виграли. Готуємося до наступної гри.

Олександр Гулявцев, головний тренер команди «Северсталь»:

- Ми в таких іграх, коли переважає майстерність у суперника, попросили хлопців скористатися своїми нечисленними моментами. У другому періоді нам це вдалося. Але все ж нас дотиснули. Після гри сказав хлопцям, щоб не опускали руки, працювали до кінця. Ще після минулої гри говорив, що буде приємно обіграти СКА. До хлопців у мене немає претензій. Вони воюють як можуть, показують все, що вміють. Готуємося до наступних матчів. Окреме спасибі уболівальникам. Повний палац, приємно грати при такій атмосфері. Радує, що немає байдужих. Спасибі їм величезне. ( Прес-служба ХК «Северсталь» )

наверх

«Спартак» прокинувся тільки в третьому періоді

Спартак (Москва) - ЦСКА (Москва) 1 - 3 (0: 1 0: 2 1: 0)

Кольцов знову в складі, Каррера на трибунах

Кубкове дербі переїхало в «ВТБ Льодовий палац» за рахунку 2-о на користь ЦСКА, більш того, спартаківці, на жаль своїх шанувальників, не зуміли жодного разу вразити ворота червоно-синіх. Другий матч вийшов набагато більш наполегливою першого, в якому «Спартак» був розгромлений (0: 6), і завершився мінімальною перемогою ЦСКА - 1: 0. Автором єдиної шайби став кращий на даний момент нападник червоно-синіх Максим Шалунов .

Однак, незважаючи на солідне в усіх відношеннях перевага, керівництво ЦСКА в прогнозах на решту серії було обережно.

- «Спартак» - амбітна команда, там грають класні хлопці. Своїм бажанням і грою вони заслужили місце в плей-офф. Йде гра на виліт, тому рівень тиску на всіх учасників підвищується в рази. Перший матч склався для нас вдало. Друга зустріч вийшла складною, але команді вдалося зіграти третій період строго, без вилучень. У такій непростій момент ЦСКА мав проявити свій клас, і приємно, що гравці не здригнулися. Тепер ми готуємося до третього матчу, який, впевнений, буде непростим, як і всі ігри в Кубку Гагаріна, - поділився враженнями з «Новинами» президент ЦСКА Ігор Есмантовіч.

Зрозуміло, що в такій ситуації, в якій опинився «Спартак», головним завданням ставало просто розпечатати ворота суперника. Про це говорив після першої гри захисник червоно-білих Євген Кулик «Чемпіонату»:

- Напевно, нам потрібно додати в атаці більше креативу, побільше кидати. Сорокін - хороший воротар, але нерви ні у кого не залізні. Ми перекривали огляд Сорокіну і створювали біля його воріт трафік, але Ілля - хороший воротар. Будемо більше кидати. Треба щось робити, щоб він здригнувся. Будемо над цим працювати, сподіваюся, в наступній грі ми все-таки «роздрукуємо» ворота.

Тренерський штаб «Спартака» повернув до складу захисника Кирила Кольцова і нападника Віктора Комарова . У той же час в заявку не потрапили Владислав Провольнев і нападники Артем Подшендялов . У ЦСКА продовжив відбувати дискваліфікацію Артем Блажиєвський , Також не були включені в заявку Артем Сергєєв , Роман Любимов і Андрій Кузьменко . Зате повернулися легіонери - Грег Скотт і Джефф Плетт .

За хокеїстів прийшов повболівати головний тренер футбольного «Спартака» Массімо Каррера.

Червоно-білі переривають гольову засуху, але поступаються

З перших же секунд зустрічі почало складатися відчуття, що другий матч не закінчувався. ЦСКА моментально сіл на ворота Микити Беспалова , І спартаківському голкіперу відразу ж довелося рятувати, відображаючи кидок в упор Кирила Капрізова . Тотальна перевага армійців принесло плоди на 7-й хвилині - Сергій Андронов кинув з кистей, шайба, відбита Беспаловим, перелетіла через спартаківського голкіпера і від його спини відскочила в ворота. Але і гол не вивів спартаківців зі ступору.

Фотострічка. 07.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Спартак» (Москва) - ЦСКА (Москва)

Ще двічі до перерви починав святкувати армійський сектор. Однак в першому випадку гол відразу ж скасували через те, що гравець армійців знаходився в площі воріт, у другому - судді вирушили дивитися момент і винесли рішення, що шайба, метався по воротарської, стрічку не перетнули.

Після перерви нічого не змінилося, тиск на ворота «Спартака» ще більше зросла. Армійці панували на майданчику, граючи в своє задоволення. На 25-й хвилині віллі Лаюнен помилився в своїй зоні, в результаті Сергій Шумаков виявився на самоті перед Беспаловим і естетському переграв спартаківського воротаря.

В середині періоду червоно-білі вистояли втрьох проти п'ятьох суперників, а потім створили і перший по-справжньому гольовий момент - Райану Стоа забракло влучності. Однак тут же, в атаці у відповідь отримали третій гол. Він виявився схожим на перший - Беспалов не втримав шайбу після кидка Михайла Григоренко і відправився на лавку, поступившись місцем Олександру Трушкова .

Лише після перерви «Спартак» зумів перехопити ініціативу і навантажити роботою Сорокіна. Поступово до червоно-білим почала повертатися та гра, завдяки якій вони опинилися в плей-офф. Однак ЦСКА, маючи комфортну перевагу, міг дозволити собі зіграти від оборони. І все ж перший спартаківський гол в нинішньому плей-офф відбувся - на 58-й хвилині відзначився Ілля Талалуев . Господарі відразу замінили Трушкова на зайвого польового гравця і були близькі до того, щоб скоротити розрив до мінімуму, проте рахунок не змінився.

Вадим Єпанчинцев, головний тренер «Спартака»:

- Перший і другий періоди програли у всіх компонентах, в третьому періоді суперник дав більше можливостей грати в атаці. У нас уже немає права на помилку, будемо до кінця битися. Порадіємо за нашого молодого хлопця - Іллю Талалуева, який забив перший гол в плей-офф. Перший гол в серії потрібен завжди не тільки емоційно. Подивимося, як він вплине.

Ігор Нікітін, головний тренер ЦСКА:

- В актив можна занести два періоду, третій неважливо зіграли, віддали ініціативу. Суперник додав. Додав чи Петров м'язів ланці Андронова? М'язів там і так вистачає. Кирило добре зіграв, організував два голи. Поповим з Григоренко ми задоволені, результат є. (Чемпіонат)

наверх

«Сочі» рятується за 4,5 секунди до сирени, але поступається в овертаймі

ХК Сочі (Сочі) - Йокеріт (Гельсінкі) 2 - 3 OT (1: 1 0: 0 1: 1 0: 1)

«Тримати голову холодної»

Менше доби було у команд для відновлення, а тренерському штабу сочинцев за цей час необхідно було придумати, як переломити хід так добре починалася серії. Після першої в історії кубкової перемоги жителі півдня потім програли два матчі з однаковим рахунком 2: 7. У третьому, домашньому, поєдинку ХК «Сочі» боровся протягом двох періодів, проте в третьому розсипався, пропустивши чотири шайби. Таким чином «Йокеріт» перехопив згаяне перевага свого поля.

- Ми повинні бути терплячими і пам'ятати, що навіть після двох матчів, виграних з рахунком 7: 2 ще нічого не вирішено. Гра буде щільною, і нам треба тримати голову холодною, - відзначав нападник Пекка Йормакка .

Після третього поєдинку до складу ХК «Сочі" не потрапили Вадим Хомицький , Руслан Педан , Сергій Шмельов і Артем Томілін . Їх замінили, відповідно Артем Чмихов , Сергій Кузнецов . Михайло Мамкин і Олександр Акмальдінов . Фіни не поміняли переможний поєднання ланок.

Як і на першому домашньому поєдинку серії сочинський клуб продовжив по повній програмі розважати уболівальників. Головну увагу дісталося жінкам - Напередодні 8 Березня вхід на трибуни для них був безкоштовним.

Подвиг Йокіпакка і вирішальне слово Йормакка

Перший період вийшов рівним, в тому числі за кидками в створ воріт - 13:13. «Йокеріт» вийшов вперед, реалізувавши перший же більшість - в черговий раз свій самонавідний кидок продемонстрував Елі Толванен . Однак через дві хвилини удача посміхнулася господарям. Шон Коллінз , Намагаючись зробити пас на партнера, потрапив в коник самі Лепісто , Чого явно не очікував Райан Заполскі .

У другому періоді глядачі не побачили голів, зате були винагороджені сповна в третій двадцятихвилинці. На 48-й хвилині Андрій Іванов виїхав з-за воріт і спробував пропхнути шайбу в сітку. На п'ятачку швидко утворилася купа з гравців, і в підсумку все побачили шайбу вже за стрічкою. Після досить тривалого перегляду судді визначили, що Іванов грав рукою і, до розчарування трибун, взяття воріт відмінили.

А через сім хвилин настрій у місцевих уболівальників і зовсім зіпсувався - після кидка Метта Гилроя шайбу в ворота підправив Брайан Про Нілл - 1: 2, і на виправлення ситуації у сочинцев залишилося менше п'яти хвилин.

За дві з невеликим відправився на лавку Костянтин Барулін , А за п'ять секунд до сирени Юрки Йокіпакка дальнім кидком втягнув цей неймовірний матч в овертайм.

Майже відразу ж після відновлення гри ХК «Сочі» мав шанс поставити в ній крапку - в штрафний бокс відправився Ессе Йоенсуу . Але гості вистояли, а на 72-й хвилині Йормакка наочно продемонстрував, що таке «тримати голову холодної». Саме він взяв на себе ініціативу і, розрізавши оборону жителів півдня, кистьовим кидком відправив шайбу в дев'ятку.

Серія відправляється назад в Гельсінкі за рахунку 3-1 на користь «Йокеріта».

Сергій Зубов, головний тренер «Сочі»:

- Мали шанс в більшості. Треба використовувати такі шанси, особливо в овертаймі. В цілому, до хлопців ніяких претензій немає. Помилки ... Так, помилки бувають. Але сьогодні було і рух, і бажання. Постараємося перенести це на наступну гру.

Юкка Ялонен, головний тренер «Йокеріта»:

- Дуже складна гра сьогодні. «Сочі» сьогодні грав сьогодні добре, грав сильно. Дуже рівна гра, думаю, обидві команди могли виграти сьогодні і, звичайно, у нас був хороший шанс це зробити до кінця основного часу, але «Сочі» закинув шайбу. Трохи 50 на 50. У нас були видалення, але бригада меншості спрацювала добре. Далі ми їдемо на Гельсінкі і налаштовуємося на гру в п'ятницю. (Прес-служба ХК «Сочі»)

наверх

«Локомотив» «всуху» виграв серію і вийшов до півфіналу конференції

Торпедо НН (Нижній Новгород) - Локомотив (Ярославль) 2 - 3 OT (1: 1 0: 1 1: 0 0: 1)

Унікальне передматчеве шоу

«Торпедо» перед попередньою грою подарувало вболівальникам «унікальне шоу». Вийшло і правда красиво, але нижегородцам це не допомогло виграти. Команда Петеріс Скудра до сьогоднішнього дня поступалася «Локомотиву» 0-3 в серії і не мала права на помилку.

Другий овертайм в серії знову залишився за Ярославцев

Старт матчу залишився за «Торпедо». У команди Скудра в грі були присутні багато емоцій, вона багато атакувала, кидала і створювала моменти. Логічно, що саме ніжегородци відкрили рахунок. Денис Паршин прорвався по флангу, об'їхав ворота і пробив Олексія Муригіна . Шайба пройшла у воротаря під щитком і заповзла в ворота. «Локомотив» вирівняв гру ближче до середини відрізка - і зумів відігратися. потужний клацання Олександра Елесіна виявився не під силу Іван Лісутіну , Який вперше в цій серії вийшов на лід.

Після другої ярославської шайби, яку закинув Стаффан Кронвалла в більшості, «Торпедо» отримало можливість кілька разів розіграти зайвого. спочатку Єгор Аверін був видалений до кінця зустрічі, але за п'ять хвилин ніжегородци не зуміли створити чогось небезпечного біля ворота Муригіна. Наступні два більшості господарі провели трохи краще з точки зору розіграшу, проте рахунок залишився незмінним.

Відігратися «Торпедо» вдалося в третій двадцятихвилинці. Юрій Сергієнко кинув від синьої лінії - шайба влучила точно в кут воріт Муригіна. «Локомотив» відразу ж додавши в атаці, запрацював більшість, закинув, але арбітри гол відмінили через положення поза грою. Зустріч перейшла в овертайм, в якому Артем Іллєнко приніс перемогу ярославцам.

Дмитро Квартальнов, головний тренер «Локомотив»:

- Знаєте, це була дуже хороша серія. Для нас з Петеріс вона була принциповою. Звичайно, ми можемо говорити, що 4-0 в серії, але грань була дуже-дуже вузька. І сьогодні навіть якщо подивитися овертайм, то в овертаймі десь нас тримав воротар в грі, ми пропустили пару-трійку атак. В общем-то, нас грали багато молодих хлопців, які не брали участь в плей-офф і для них дуже велика школа. Це такий надрив для них в кожному матчі, це здорово для них і буде їм в плюс.

Петеріс Скудра, головний тренер «Торпедо»:

- Треба було забивати. Слабка реалізація моментів, хлопців. В принципі, це те, що у нас було протягом сезону. Краще програти матч 0: 5, ніж так програвати в одну шайбу в овертаймах. Це дуже важко. Чи не заслужили до кінця. Були дуже поруч в кожній грі, але не заслужили. ( «Чемпіонат» )