Збірна України з футболу U-19 зіграла в нічию з командою Австрії

Збірна України з футболу U-19 зіграла в нічию з командою Австрії / uefa.com

Українська збірна з футболу U-19 на Чемпіонаті Європи в третій грі групового етапу фінальної частини зіграла в нічию з командою Австрії, матч закінчився з рахунком 2: 2.

На 14 хвилині відкрив рахунок нападаючий збірної України Олександр Зубков. Згодом, гравець збірної Австрії Марко Квасинах на 47 хвилині зрівняв рахунок. Однак, на 63 Валерій Лучкевич вивів збірну України вперед. Фінальну крапку в матчі поставив все той же Марко Квасинах, зрівнявши рахунок на 87 хвилині гри.

Всього за матч команда України завдала 15 ударів в бік воріт. З них у створ воріт українці потрапили 4 рази. Австрійці завдали 11 ударів, 5 з яких потрапили в створ.

Підопічні Олександра Головка подали 3 кутових, і потрапили в 6 офсайдів, проти 6 кутових і 2 офсайдів у молодіжній збірній Австрії.

Головний арбітр матчу, Тамас Богнар з Угорщини, показав гравцям збірної України 2 жовті картки і жодної жовтої - австрійцям.

Таким чином, за підсумками трьох ігор збірна України знаходиться на останньому місці групи А, заробивши 1 очко. Першу сходинку займають французи з 9 очками, далі йдуть греки (4 очки) і австрійці (2 очки).

Раніше УНІАН повідомляв, що українська збірна з футболу U-19 у стартовій зустрічі фінальної частини молодіжного Чемпіонату Європи 2015 програла господарям турніру , Команді Греції з рахунком 2: 0.