Збірна України з баскетболу ефектно розгромила чемпіонів Європи зі Словенії

Наша команда здобула важливу перемогу в кваліфікації чемпіонату світу. Наша команда здобула важливу перемогу в кваліфікації чемпіонату світу

Збірна України з баскетболу здобула важливу перемогу у відборі ЧС-2019 / fbu.ua

Матч завершився з рахунком 82:54, повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України .

Господарям вдалося відразу організувати потужний тиск на суперника. Його головним організатором став Липовий. Спочатку він триочковим відкрив рахунок, потім ще двічі ефектно завершив дві стрімкі атаки. Балканці відразу змушені були брати тайм-аут. Збивши темп українців, суперники кілька вирівняли становище. І ненадовго. У нас найкращим чином проявилася зв'язка Кравцов - Бобров. Різниця знову стала зростати. Правда перевага гостей під нашим щитом дозволило в кінці чверті дещо вирівняти становище. Хоча останнє слово залишилося за українцями - Бояркин потрапив з-за дуги.

З початком другої чверті гра гостей в атаці розладналася і, як наслідок, наша перевага - 11: 3. Ретельно намагався максимально успішно дебютувати в національній збірній народився в Донецьку Ісуф Санон. Кілька разів він спритно обкрадав суперників, яких вже непогано знає по словенському чемпіонату. Українці в другій чверті уважніше діяли в захисті під своїм щитом. У підсумку наша перевага після першої половини матчу досягло десяти очок. Кращими у нас стали Липовий і Кравцов - по 10 очок.

За першу половину у команд не пішли триочкові. Ми реалізували дві спроби з 10, словенці - 14 помилкових кидків.

З відновленням гри гості спробували вирівняти становище. Частково це вдалося, але лише до того часу, поки українці не задіяли швидкі вибігти з захисту в атаку. У балканців не виходило ефективно їх нейтралізувати. Натомість господарі завершували їх результативними атаками з-під кільця або висновком вільного гравця на дузі. За дві далекі спроби реалізували Бояркіна з Кобцем. У словенців пройшла лише перша з 19-ти. Те ж перед заключною чвертю ми вже мали 24 очки переваги.

На початку останньої частини матчу українці допустили слабину, якою скористалися балканці - 7: 0. І потім господарі знову взяли гру під контроль. На цей раз три поспіль триочкових Санон змусили суперника заспокоїтися. Надалі ніяких питань щодо підсумку поєдинку не виникало. Головна неприємність - пошкодження Кобця за якісь секунди до кінця поєдинку. Майданчик він залишав за допомогою товаришів по команді.

Перемога зберігає команді України шанси на вихід у фінальний турнір чемпіонату світу. Наступний матч наша команда грає 2 грудня в Іспанії. Іспанці програли сьогодні в Туреччині (67:71) і теж залишаються вкрай мотивованими. Для офіційного виходу на чемпіонат світу Іспанії потрібна ще одна перемога.