Збірна України з баскетболу обіграла триразових чемпіонів Європи

Про це повідомляє Федерація баскетболу України (ФБУ).

Українська команда відразу почала з козирів. Обидва наших гравців НБА, Олексій Лень і Святослав Михайлюк, почали з "старту". Господарі намагалися діяти максимально сконцентровано. Гості вже першим прорвали захист суперника в матчі, майже через півтори хвилини після початку. Лукашов відповів на це точним триочковим, закінчивши перевага іспанців в рахунку в першій чверті.

На початку другої чверті наші хлопці збільшили перевагу до 11 очок. Така різниця зберігалася більшу частину чверті. Однак два триочкових суперника вплинули на хід подій. На велику перерву команди пішли за двоочкових переваги збірної України.

На велику перерву команди пішли за двоочкових переваги збірної України

Психологічно важлива третя чверть не внесла істотного перелому в ході боротьби. У заключній чверті українці продовжували активно йти вперед, змушуючи суперника наздоганяти. Триочковий Лукашова з подальшим данком Кравцова збільшили наша перевага до 10 очок за 2:36 до кінця основного ігрового часу.

Незважаючи на спроби врятуватися і триочковий Паулі, наші хлопці перемогу не відпустили.

Українська збірна набрала 11 очок і піднялася на друге місце в групі. Наступний матч збірна України проведе на виїзді проти Чорногорії 17 вересня.

• Український баскетболіст Святослав Михайлюк став гравцем американського професійного баскетбольного клубу "Лос-Анджелес Лейкерс" з Національної баскетбольної асоціації (NBA).
  • У серпні минулого року чоловіча студентська збірна України виграла у команди Росії на баскетбольному турнірі XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань).

Підписуйтесь на # Букви в Telegram і Viber . Найважливіші і свіжі новини - ви дізнаєтеся першими!