Збірна Росії перемогла збірну Бразилії на турнірі «Платформа S-70» в Сочі

Фоторепортаж .В рамках відкритого турніру «Платформа S-70» з боїв без правил в Сочі відбулася зустріч російської команди «Самбо-70» зі збірною командою Бразилії, в якій росіяни виграли з рахунком 5: 0.Бійці Росії здобули також чотири перемоги в супербоя.Турнір відбувся 5 серпня в Олімпійському Сочі. Натисніть на фото, щоб відкрити галерею!

У командних змаганнях за Кубок S-70 перемогли: Максим Гришин, Ігор Савельєв Сергій Баль, Олександр Сарнавський, і Олександр Шлеменко.

У супербоя перемогли: Олексій Шаповалов, Дмитро Самойлов, Віктор Немков і Олександр Волков.

Почесними гостями на турнірі були прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, багаторазовий чемпіон світу зі змішаних єдиноборств Федір Ємельяненко і володар трьох чемпіонських поясів з боксу в суперважкій ваговій категорії Володимир Кличко.

Крім спортсменів з команди Бразилії в змаганнях брали участь борці з США і Болгарії.

Кубок капітану російської команди-переможця «Самбо-70» вручив голова уряду Росії Володимир Путін.

У вітальній промові Путін зазначив, що кулачні бої на Русі існують давно, і тому є підстави для перемоги. Також Путін сказав, що в 2013 році Всесвітні ігри бойових мистецтв, на які зберуться 2 тисячі учасників з 120 країн, будуть проходити в Санкт-Петербурзі, і що він чекає нових перемог від російських борців.