Збірна Росії програла Греції та вилетіла з Євро 2012

Збірна Росії програла в драматичному матчі грекам і залишає Євро 2012. Збірна Чехії обіграла поляків, і вийшла разом з греками в 1/4 фіналу.

Збірна Росії програла свій останній матч на груповому етапі Євро-2012 збірної Греції. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Росіяни мали кілька моментів забити, але збірної Росії трохи не щастило. У підсумку свій шанс в кінцівці першого тайму використовували греки, і Малафєєва довелося діставати м'яч з сітки воріт.

У другому таймі грецька команда мужньо оборонялася. Росіяни намагалися забити і мали непогані моменти. Небезпечно по воротах бив Ігор Денисов. Після подачі Аршавіна головою бив Алан Дзагоєв, але росіянам катастрофічно не щастило, і м'яч вперто не йшов у сітку грецьких воріт. Оборона збірної Греції стояла на смерть і не пропустила.

У паралельному матчі збірна Чехії обіграла Польщу 1: 0 і вийшла з першого місця в чвертьфінал Євро 2012. Росіяни і поляки покидають свято футболу.