«Зеніт» зім'яв «Мольде». Це кращий матч Заболотного в Пітері

«Зеніт», який прокинувся до другого тайму, розібрався з «Мольде» вдома (3: 1) - до групового етапу ЛЄ залишився один бар'єр: в Норвегії команду Семака влаштує навіть поразка з мінімальною різницею.

• Пітерці здобули другу вольову перемогу поспіль (після 4: 1 з «Уралом») і третю, якщо відраховувати зі старту додаткового часу грандіозної гри з Мінськом . Тоді «Динамо» забило і вийшло вперед за сумою двох матчів, але «Зеніт» відповів потужним градом.

«Зеніт» забив 15 голів в трьох останніх матчах (правда, в одному зіграв 120 хвилин): 8, 4, 3. До початку цієї серії ні в одній грі пітерці не видавали більше пари м'ячів.

Під керівництвом Семака «Зеніт» промовчав тільки в одному матчі з семи - в аномальному мінському крах (0: 4).

• Після перерви господарі різко прискорилися: єдиноборств в порівнянні з першим таймом стало більше (94 проти 80), передач менше (266 проти 314); зате запрацювало тиск - «Зеніт» в два рази частіше опановував м'ячем на чужій половині (11 раз після 5 в першому таймі).

Пітерці остаточно зламали «Мольде» після замін: Єрохін вийшов замість Краневіттера, який загубився в опорній зоні, Заболотний - замість ледве пересувався (і висів на жовтій) Смольнікова. Здається, ці 20 з гаком хвилин на полі - кращі для Антона в клубі: гол після добивання, гольовий пас (а скоріше, вдалий відскік від стегна) на Мевля.

«Кожен раз, коли входиш на заміну, 50 на 50 - вийде у тебе чи ні. Головне, віддаватися по максимуму. Ми пропускаємо не надто вдалі голи через своїх помилок, але відіграємося - це хороша тенденція. Пропущений гол, судячи з останніх ігор, які не сильна проблема. Але цю помилку треба виправляти », - резюмував Заболотний в ефірі« Матч ТВ ».

Всі 6 ударів в створ воріт «Зеніт» завдав у другому таймі - найкраща ілюстрація, як змінилася команда. До перерви Дріуссі потрапив в штангу, плюс була ще пара напівмоментів, але за весь тайм господарі пробили лише 5 разів; у другому - 11.

• У Артема Дзюби, напередодні відзначив 30-річчя, 4 голи в двох матчах еврокваліфікаціі. Але ще потужнішим статистика самого впізнаваного футболіста Росії після повернення з тульського «Арсеналу».

Але ще потужнішим статистика самого впізнаваного футболіста Росії після повернення з тульського «Арсеналу»

Бос «Мольде», екс-нападник «МЮ» Оле-Гуннар Сульшер оцінив гру обох російських форвардів «Зеніту»: «Складно захищатися від таких гравців, як Дзюба, в штрафному майданчику. Останні 20-25 хвилин у нас були проблеми, не змогли захищатися належним чином. «Зеніт» показав сильну гру, Дзюба і Заболотний особливо ».

Антон виграв 5 з 8 єдиноборств і все три вгорі. Дзюба взяв участь в 39 єдиноборствах (більше будь-якого на поле), виграв 12.

Ейфорія після таких матчів сильна, але «Мольде» все одно небезпечний: 70 хвилин рахунок не влаштовував «Зеніт». Будинки норвежці в порядку, в цій кваліфікації у них тільки розгромні перемоги: 5: 1 з «Гленавон» (Північна Ірландія), 3: 0 з «Лячі» (Албанія), 3: 0 з «Хіберніаном (Шотландія).

Вкрай переконливо, особливо якщо пам'ятати: в першому раунді команда Сульшера на виїзді програла (1: 2), в третьому відстояла нульову нічию.

Дані - InStat.

Дата проведення 23 серпня, 19.00, «Газпром Арена» Голи: 0: 1 - 42 Хестад , 1: 1 - 71 Дзюба , 2: 1 - 80 Заболотний , 3: 1 - 90 Мевля . Зеніт - Луньов , Мевля , Смольников ( Заболотний , 68), Анюков , Іванович , Ернані ( Оздоєв , 88), Краневіттер ( Єрохін , 59), Кузя , Мак , Дзюба , Дріуссі . Мольде - Лінде , Реммер , Хеуген , Габрільсен , форро , Еурснес , Странн ( Брустад , 74), Сарр , Хуссайн , Хестад ( Ейкрем , 86), Холанд ( Грегерсен , 78). попередження: форро (31), Хестад (38), Смольников (61), Ернані (87).