Жіноча збірна України з баскетболу програла Іспанії

жіноча збірна України провела другий поєдинок групового етапу на Чемпіонаті Європи з баскетболу в Чехії.

Про це інформують Факти і коментарі.

Суперником наших дівчат по сьогоднішнього поєдинку виступив один з головних фаворитів змагань - команда Іспанії. Піренейкі, як і українські гравці, виграли свій стартовий матч на турнірі, здолавши в першому турі команду Угорщини - 62:48. Таким чином переможець сьогоднішньої зустрічі гарантував собі вихід в плей-офф змагань.

Підопічним Володимира Холопова не вдалося обіграти іменитих суперниць. Українки гідно виглядали на тлі опонента, але все ж поступилися - 54:76. Найрезультативнішою у складі нашої команди традиційно стала Аліна Ягупова, яка набрала 23 очка.

В іншому сьогоднішньому поєдинку групи А збірна Чехії ввечері зустрінеться з представницями Угорщини.

Турнірне становище: 1. Іспанія - 4 очки (2 матчі, різниця м'ячів - +36); 2. Україна - 3 (2, -10); 3. Чехія - 1 (1, -12); 4. Угорщина - 1 (1, -14).

Відзначимо, що за регламентом змагань переможець нашої групи безпосередньо пройде в чвертьфінал Євробаскету. При цьому ті команди, які посіли друге і третє місця, спробують своє щастя в 1/8 фіналу турніру.

Свій наступний поєдинок на Євробаскеті збірна України проведе 19 червня в 13.30 проти команди Угорщини .