Зоря Лейпциг - дивитися онлайн матч 23.08.2018 - Зоря Лейпциг пряма трансляція 2 + 2 23 серпня відео - «ФАКТИ»

У четвер, 23 серпня, в Запоріжжі пройшов перший матч раунду плей-офф Ліги Європи між луганською «Зорею» і представником німецької Бундесліги - «Лейпцигом». Поєдинок відбувся на «Славутич-Арені».

«ФАКТИ» проводили онлайн-трансляцію поєдинку, за якою ви могли стежити в цій новині.

«Зоря» (Луганськ, Україна) - «Лейпциг» (Німеччина) - 0: 0

«Зоря»: 73. Феліпе, 18. Тимчик, 15. Вернидуб, 3. Сваток, 14. Михайличенко, 8. Харатін, 96. Сілас, 20. Караваєв (5. Гордієнко, 83), 17. Ледньов, 10. Хомченовський (22. кабан, 59), 21. Рафаель РАТАУ (7. Кочергін, 57).

Запасні: 23. Махарадзе, 9. Литвин, 99. Арвеладзе, 6. Каменюка.

«Лейпциг»: 28. Мвого, 22. Мукіеле (10. Форсберг, 62), 6. Конате, 4. Орбан, 3. Сараччі, 27. Лаймер (16. Клостерманн, 80), 13. Ільзанкер, 31. Демме, 17. Брума, 20. Кунья (9. Поульсен, 72), 11. Вернер.

Запасні: 21. Мюллер, 40. Маетщак, 5. Упамекано, 35. Бруно.

Попереджені: Рафаель РАТАУ (29) - Кунья (42), Сараччі (68).

Вилучений: Ледньов (16).

Фінальний свисток! «Зоря», граючи 75 хвилин в меншості, відстояла нічию в поєдинку з представником німецької Бундесліги!

90 + 2 хв. Ще один удар Форсберг, але блискуче зіграв Феліпе, парирував непростий м'яч.

90 + 1 хв. Феліпе помиляється на виході, випустивши м'яч, Форсберг пробивав з району 11-метрової позначки, але захисники підстрахували голкіпера і заблокували удар.

Три хвилини компенсував арбітр.

Намертво стоять в своєму штрафному майданчику футболісти «Зорі», кидаючись під удари суперника.

86 хв. Класний удар вийшов у Сілас від лівого кута штрафного - м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою.

84 хв. Сілас на силу пробив зі штрафного - м'яч зрізався з ноги і полетів далеко в сторону від воріт.

83 хв. Заміна у «Зорі». Гордієнко змінює Караваєва.

80 хв. Остання заміна у «Лейпцига». Замість Лаймера на полі з'явився Клостерманн.

77 хв. Захисники заблокували удар Форсберг, але м'яч відскочив до Поульсену, який пробивав у дотик - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

73 хв. Форсберг пробивав з півкола перед штрафним майданчиком луганчан - над поперечиною м'яч пролетів.

72 хв. Заміна у «Лейпцига». Поульсен виходить на поле замість Куньи.

68 хв. Сарраччі отримує попередження за невдалу спробу зірвати контратаку «Зорі».

66 хв. Кабан пройшов до штрафної з лівого флангу, але передачу нашого футболіста перехопив захисник «Лейпцига».

62 хв. Заміна у «Лейпцига». Замість Мукіеле виходить Форсберг.

59 хв. Ще одна заміна у «Зорі». Замість Хомченовського виходить Кабан.

58 хв. Вернер замикав у дотик простріл з лівого флангу, але м'яч прокотився повз ворота.

58 хв. Кочергін першим же дією міг відкривати рахунок, але, пробиваючи з меж штрафного, відправив м'яч вище воріт.

57 хв. Заміна у «Зорі». Кочергін виходить на поле замість Рафаеля РАТАУ.

52 хв. Демме пробивав по воротах з 25-ти метрів - в руки воротарю.

50 хв. Вернер із забійної позиції пробивав по воротах, і м'яч після рикошету від ноги захисника «Зорі» пролетів поруч зі стійкою.

48 хв. Чергова небезпека біля воріт «Зорі». Після пасу з правого флангу з центру штрафного майданчика пробивав Брума, але вище всяких похвал зіграв воротар «Зорі» Феліпе, парирував постріл.

47 хв. Після прострілу Вернера з правого флангу ледь не замкнув Кунья з близької відстані.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

«Зоря» розпочала поєдинок активно, але вже на 16-й хвилині залишилася в меншості після дурне вилучення Богдана Леднева, який відмахнувся від суперника. Після цього більше володіють м'ячем і атакують футболісти «Лейпцига», а й підопічні Юрія Вернидуба не відсиджувалися біля своїх воріт. Проте, рахунок в матчі поки не відкритий - 0: 0.

ПЕРЕРВА!

Арбітр компенсував одну хвилину.

45 хв. Харатін пробивав в один дотик метрів з 25-ти - в руки воротарю.

44 хв. Караваєв навісив з кутового, але передача виявилася безадресної.

42 хв. Попереджений Кунья за небезпечну гру проти Сілас.

40 хв. Після помилки захисників «Зорі» на своїй половині поля пішов навіс з правого флангу і неточний удар Вернера головою.

36 хв. Брума пробив зі штрафного метрів з 27-ми - вище воріт.

34 хв. Після навісу з лівого флангу Конате пробивав головою з лінії воротарського - мимо воріт.

33 хв. Кунья увірвався в штрафну і пробивав по воротах, але захисники в черговий раз змогли заблокувати.

29 хв. Рафаель РАТАУ занадто активно розмахував руками при верховій боротьбі, за що отримав попередження.

26 хв. Після пасу з глибини рвався до воріт Караваєв, але воротар вийшов за межі штрафного і вибив м'яч.

23 хв. Демме намагався пробити з меж штрафного, але удар був заблокований.

20 хв. Який момент у гостей! Вернер підхопив м'яч на правому фланзі, увійшов в штрафну, і пробивав фактично в упор - на допомогу своєму воротареві прийшов Тимчик, який вибив м'яч з лінії.

19 хв. Після навісу з лівого флангу м'яч опустився зверху на сітку воріт «Зорі».

16 хв. Проти Леднева порушили правила, після чого Богдан відмахнувся від суперника - і був видалений з поля. «Зоря» залишається в меншості.

13 хв. Швидка атака «Лейпцига» завершилася ударом Вернера з 20-ти метрів - Феліпе зіграв надійно і парирував удар.

9 хв. Тимчик далеко вкинув м'яч з ауту, але захисники не дали Караваєву дістатися до м'яча.

8 хв. Брума пробив здалеку - дуже неточно.

5 хв. Після подачі зі штрафного захисники «Зорі» вибили м'яч подалі від своїх володінь.

З перших хвилин луганчани показують, що піднімати руки перед суперником не збираються.

1 хв. Відразу ж «Зоря» організовує небезпеку біля воріт суперника. РАТАУ прорвався по лівому флангу, пробивав по воротах, але воротар зреагував, навіть незважаючи на те, що Ледньов ледь не переправив м'яч повз голкіпера з близької відстані.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Фанати «Зорі» розтягують на трибунах банер з красномовним словом «МУЖИКИ». Сподіваємося, що луганчани ще раз виправдають своє негласне прізвисько.

Команди виходять на поле.

Все готово до старту матчу. На жаль, трибуни «Славутич-Арени" не заповнені вболівальниками, незважаючи на те, що в Запоріжжі до нинішнього сезону давно не проходили поєдинки єврокубків.

Ігрова форма

Сьогоднішні суперники визначилися з ігровою формою, в якій вийдуть ввечері на поле «Славутич-Арени». Футболісти «Зорі» сьогодні гратимуть в домашній білій формі з чорними смугами, воротар - в темно-зеленою. Німці вийдуть на поле у ​​виїзній темно-синій формі зі світло-синіми рукавами і жовтими трусами, а голкіпер буде в салатовой екіпіровці.

Німці вийдуть на поле у ​​виїзній темно-синій формі зі світло-синіми рукавами і жовтими трусами, а голкіпер буде в салатовой екіпіровці

кадри

Делегація «Лейпцига» вилетіла в Запоріжжі. Як повідомляє прес-служба німецького клубу, в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи «Лейпцигу» не допоможуть Жан-Кевін Огюстен, Марсель Забітцер і Кевін Кампль. Зате разом з командою прилетів основний нападник Тімо Вернер, у якого були проблеми зі шлунком.

Що стосується «Зорі», то напередодні матчів з німецьким клубом луганчани підписали нападника португальського «Спортинга» Леонардо Асеведо Руїса. Правда, наставник «Зорі» Юрій Вернидуб не зможе розраховувати на нього в майбутніх поєдинках, оскільки нападник не заявлений на цей раунд.

старт сезону

Підопічні Юрія Вернидуба після початку сезону провели вже сім матчів. У чемпіонаті України, набравши в п'яти турах вісім очок, луганчани займають п'яте місце, а в Лізі Європи за сумою двох матчів пройшли португальську «Брагу» (1: 1 вдома і 2: 2 на виїзді).

«Лейпциг» поки провів тільки одну офіційну гру - підопічні Ральфа Хасенхуттля в 1/32 фіналу Кубка Німеччини обіграли на виїзді представника регіональної ліги «Вікторію Кельн» - 3: 1.

Україна vs Німеччина: клубне протистояння

«Зоря» з німецькими клубами, як і «Лейпциг» з українськими раніше не зустрічалася. В цілому ж вітчизняні клуби провели проти представників Бундесліги 65 матчів, в яких українські вболівальники пережили різноманітну гаму емоцій - від розгромів донецьких «Металурга» (0: 8 від «Вердера» в 2002-му) і «Шахтаря» (0: 7 від « Баварії »в 2015-му) до тріумфу« Шахтаря »у фіналі Кубка УЄФА-2008/2009 (перемога 2: 1 над« Вердером »).

вартість футболістів

Сумарна вартість гравців «Лейпцига», згідно з даними авторитетного видання Tranfermarkt, в 21 (!) Більше, ніж футболістів «Зорі». Гравці німецького клубу оцінені в 298,65 млн євро (найдорожчий - нападник Тімо Вернер - коштує 60 млн), в той час як «Зорі» - в 13,80 млн (найдорожчий - півзахисник Олександр Караваєв - має цінник в 1,5 млн).

дисциплінарна ситуація

Протистояння з «Брагою» для «Зорі» вийшло бойовим. Як підсумок - двоє футболістів, півзахисники Ігор Харатін і Богдан Ледньов отримали жовті картки в обох матчах третього кваліфікаційного раунду. У разі отримання попередження і в першому матчі з «Лейпцигом», хлопці пропустять поєдинок в Німеччині.

Арбітри з Франції

Поєдинок у Запоріжжі буде обслуговувати бригада арбітрів з Франції на чолі з Бенуа Бастьєнна. Працює на міжнародних матчах з 2014 року. Одного разу перетинався з українським клубом - в груповому турнірі Ліги чемпіонів-2017/2018 зафіксував домашню перемогу «Шахтаря» над англійським «Манчестер Сіті» (2: 1). Його асистентами будуть Хішам Закрані і Фредерік Хакетт, четвертий рефері - Бенуа Мійо.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, який канал покаже матч Ліги Європи «Зоря» - «Лейпциг» .