Зоря - Брага зіграли в нічию в Запоріжжі в Лізі Європи

Сьогодні, 9 серпня, відбувся поєдинок третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між Зоря (Луганськ, Україна) і Брага (Брага, Португалія). Поєдинок розпочався о 21:30 на стадіоні Славутич-Арена. Нагадаю, тільки 20 червня 2018 стало відомо, що "Славутич-Арена" в Запоріжжі прийме матчі групового етапу Ліги Європи після проходження атестації з боку УЄФА. Раніше свої домашні поєдинки Зоря грала в Києві.

Після Маріуполя, який сьогодні програв французькому Бордо з рахунком 3: 1, естафету в єврокубках взяли луганчани. Опонент Зорі дістався дуже непростий. Ще до матчу головний тренер Зорі, Юрій Вернидуб відзначав, що матч буде непростим.

"Я дивився матчі Браги. Це сильний клуб. Гра буде непростою, але будемо сподіватися і приводити до тями футболістів. Сподіваюся, вони викладуться по повній програмі, а не так, як було в матчі з Чорноморцем ", - говорив на прес-конференції до поєдинку Юрій Вернидуб.

Матч вийшов напруженим. На 69 хвилині матчу гол забила португальська команда. Відзначився нападник Браги - Рікарду Орта. Але вже на 72 хвилині Олександр Караваєв зробив рахунок 1: 1. Після відіграв м'яча ініціативу перехопила Зоря і мала кілька гострих моментів біля воріт суперників. В результаті сувій судді зафіксував бойову нічию в Запоріжжі 1: 1.

Підтримати луганську команду в Запоріжжі прийшло 5365 глядачів.

Підтримати луганську команду в Запоріжжі прийшло 5365 глядачів

Останній раз футбольний єврокубковий поєдинок проводив в Запоріжжі ще "Металург", в рамках кубка УЄФА. Тоді "Металург" програв грецькому "Панатінаїкос" з рахунком 0: 1. Матч відбувся 28 вересня 2006 року в Запоріжжі, а на трибунах підтримувало запорізьку команду 11 800 глядачів.